Bezpieczeństwo na sportowo – UNIVET 5×9 SPORT

Dzisiaj okulary ochronne muszą nie tylko zapewniać bezpieczeństwo, jak i komfort podczas wielogodzinnego użytkowania. Gdzie stosowanie okularów stanowiło zło konieczne i miało charakter doraźny. Firma UNIVET, włoski producent okularów ochronnych jak nikt inny, od dawna tworzy modele okularów z uwzględnieniem modowych i sportowych trendów. Podążając za potrzebami klientów stworzono linię Univet 5×9 SPORT. Ta seria okularów oprócz sportowego designu jest wzbogacona o dodatkowe powłoki szybek służące jednocześnie bezpieczeństwu i komfortowi.

5×9 SPORT to właściwości niezaparowujące, podwyższona odporność na zarysowania, lustrzane powłoki, antyrefleks, polaryzacja, szeroka gama szkieł przyciemnianych, a to niektóre właściwości jakie możemy spotkać w okularach tego producenta.

Przykładami takich modeli jest seria 5×9 SPORT:

https://univet.eng.pl/kategoria/model/5×9-sport/

Ta linia produktów składa się z czterech modeli o atrakcyjnym sportowym wyglądzie. Prosty a zarazem nowoczesny kształt ramek ze zintegrowanymi osłonami bocznymi zapewnia bezpieczeństwo. Wszechstronna regulacja zauszników z system SOFT PAD, pozwala na łatwe dostosowanie ich długości oraz kąta pochylenia szybek do potrzeb użytkowania. Dzięki  temu uzyskujemy wysoki poziom komfortu.

W tej serii modeli znajdziemy cztery dodatkowe cechy szybek ochronnych-które zostały opisane poniżej.

Przyciemnienie z lustrzanym odbiciem: https://univet.eng.pl/produkt/5×9-04-02-09/

Delikatny przyciemnienie z właściwościami polaryzacyjnymi: https://univet.eng.pl/produkt/5×9-03-02-p2/

Przyciemnienie G15-najbardziej optymalne do pracy lub uprawiania jakiejkolwiek innej aktywności na zewnątrz w słoneczny dzień: https://univet.eng.pl/produkt/5×9-03-02-05/.

Ostatnia z nich to powłoka fotochromatyczna czyli samo adaptująca się do zmieniającego natężenia światła: https://univet.eng.pl/produkt/5×9-01-02-f0/

Wszystko to sprawia że nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą odpowiednią wersję dla siebie. Docelowa grupa potencjalnych użytkowników dla tych modeli daleko wykracza poza zakres tylko zapewnienia ochrony przy pracy. Univet 5×9 SPORT powstały z myślą o kierowcach i osobach aktywnych m.in osobach uprawiających sport.

Dodaj komentarz