Univet Contemporary – Rozwiązanie dla przyszłości

W obecnych czasach, niemal w każdej dziedzinie życia, jedyną rzeczą która pewna to ciągła zmiana. Dotyczy ona również technologii. Skok technologiczny dotyczy również, a może przede wszystkim naszych miejsc pracy, zwłaszcza związanych z produkcją. Postępująca automatyzacja wypiera coraz bardziej czynności rezerwowane dotychczas dla fizycznej pracy człowieka. Już teraz coraz więcej stanowisk pracy związanych jest z wielogodzinnym śledzeniem procesu produkcyjnego na ekranie monitora.


Niezmienna pozostaje jednak potrzeba ochrony naszego zdrowia w tym bardzo ważnego elementu jakim jest ochrona wzroku. Firma Univet postanowiła odpowiedzieć na te potrzeby, tworząc innowacyjną serię okularów ochronnych o nazwie CONTEMPOPARY. Najważniejsze cechy tej linii produktów pokażemy na przykładzie modelu 573.14.01.C0 Model 573.14.01.C0 z serii Univet Contemporary to innowacyjne połączenie trzech właściwości-ochrony przed odpryskami i promieniowaniem niebieskim oraz świetnego designu.

https://www.youtube.com/watch?v=UVz22TMBs84


Czemu potrzebujemy ochrony przed promieniowaniem niebieskim?
Chodzi tu przede wszystkim o ochronę przed skutkami długotrwałego wpatrywania w sztuczne źródła takiego promieniowania w postaci różnego rodzaju wyświetlaczy. Osoby narażone na intensywne promieniowanie mają problemy ze snem, zwiększony poziom stresu, bóle głowy, ból oka oraz często występujące zjawisko tzw. „zamglonego wzroku”.


Dla kogo jest dedykowany ten model?
Dla każdego, który w wykonywaniu swojej pracy ma do czynienia ze źródłami promieniowania niebieskiego emitowanego wyświetlacze i monitory. Ma zastosowanie także tam gdzie występuje doraźne ryzyko odprysków. Univet Contemporary model 573.14.01.C0 jest dedykowany dla wszystkich korzystających z komputera, telefonu komórkowego, wyświetlacza sterującego na maszynach czy urządzeniach produkcyjnych. Jest to idealne rozwiązanie począwszy od operatorów CNC, kierowników produkcji, przez kadrę biurową i na osobach wizytujących kończąc.

Dodaj komentarz