O NAS

EDEN NET GROUP jest firmą, która korzeniami sięga lat 90-tych.

Od początku istnienia postawiliśmy na intensywny rozwój i wdrażanie nowych, znacznie bezpieczniejszych i wydajniejszych technologii, realizując ideę Bezpieczeństwa przez Innowację. Stale powiększamy ofertę naszych produktów o nowocześniejsze i bezpieczniejsze, mając na uwadze ciągle wzrastające zapotrzebowanie na asortyment najwyższej jakości. Posiadamy produkty uznanych europejskich i światowych marek jak Univet, Mafepe, Robusta, Base i wiele innych.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania, rosnącym rynkiem i zwiększającym się obszarem naszych działań wprowadzamy nowych ludzi, którzy są do Państwa dyspozycji. Wierzymy, że nawiązując z nami współpracę osiągną Państwo rozwiązania jakich od dawna poszukują nowoczesne firmy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować dany produkt pod konkretne wymagania Klienta, zlecić jego produkcję i dostarczyć Klientowi w ustalonym terminie, dzięki czemu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.

Główne obszary w jakich działamy to doradztwo w doborze odpowiednich artykułów ochronnych, dostosowanych do konkretnych potrzeb firmy. Kolejny bardzo obszerny zakres działania obejmuje automatyzację. Wdrażamy systemy zarządzania środkami ochrony indywidualnej i narzędziami.

Nasze działania, przy optymalnym nakładzie kosztów i stosunkowo długim czasie eksploatacji produktów, są w stanie zapewnić Klientom najwyższą jakość usług  oraz zabezpieczyć zdrowie i życia pracownika.