facebook-track

EDEN NET GROUP

POZNAJ NAS W 5 MINUT

EDEN NET GROUP

POZNAJ NAS W 5 MINUT

Współpraca
inna niż wszystkie

Nasza firma proponuje Ci współpracę inną niż wszystkie, dlaczego?

Bo posiadamy tak dobrej jakości produkty jak nasza konkurencja z nutą przewagi, jakiej? 

Przez ponad 10 lat przy bliskiej współpracy z markami Univet, Mafepe, Robusta, Base wypracowaliśmy model współpracy, który doskonale odpowiada potrzebom na Polskim rynku. Zaplecze naszych partnerów w laboratoria, własne biura projektowe sprawia, że razem potrafimy stworzyć rękawice, okulary czy obuwie dostosowane w pełni do potrzeb Twojej firmy. Trzy główne obszary w których specjalizujemy się sprawiły, że śmiało możemy powiedzieć, iż jesteśmy specjalistami w tych dziedzinach.

nasze produkty potrafią to co inne oraz to czego inne nie potrafią

Jeśli potrzebujesz obuwia ochronnego, rękawic czy okularów dla swoich pracowników my oczywiście je posiadamy, z jedną różnicą. 

Nasze produkty dają jeszcze więcej
bezpieczeństwa, więcej niż inne! 

Jeżeli potrzebujesz pary rękawic, w której prawych będzie więcej niż lewych, jeżeli potrzebujesz zastosować inną tkaninę w obuwiu lub jeżeli specyfika pracy wymaga wyjątkowych wymagań my mamy na każdy z tych problemów rozwiązanie.

O NAS

Od początku istnienia postawiliśmy na intensywny rozwój i wdrażanie nowych, znacznie bezpieczniejszych i wydajniejszych technologii, realizując ideę 

Bezpieczeństwa przez Innowację 

Stale powiększamy ofertę naszych produktów o nowocześniejsze i bezpieczniejsze, mając na uwadze ciągle wzrastające zapotrzebowanie na asortyment najwyższej jakości. Posiadamy produkty uznanych europejskich i światowych marek jak Univet, Mafepe, Robusta, Base i wiele innych.

Nasz Zespół

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania, rosnącym rynkiem i zwiększającym się obszarem naszych działań wprowadzamy nowych ludzi, którzy są do Państwa dyspozycji. Wierzymy, że nawiązując z nami współpracę osiągną Państwo rozwiązania jakich od dawna poszukują nowoczesne firmy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować dany produkt pod konkretne wymagania Klienta, zlecić jego produkcję i dostarczyć Klientowi w ustalonym terminie, dzięki czemu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.

Główne obszary w jakich działamy to doradztwo w doborze odpowiednich artykułów ochronnych, dostosowanych do konkretnych potrzeb firmy. Kolejny bardzo obszerny zakres działania obejmuje automatyzację. Wdrażamy systemy zarządzania środkami ochrony indywidualnej i narzędziami.

Nasze działania, przy optymalnym nakładzie kosztów i stosunkowo długim czasie eksploatacji produktów, są w stanie zapewnić Klientom najwyższą jakość usług  oraz zabezpieczyć zdrowie i życia pracownika.

jw
mr
pj
em
ps
kg
pd
pp
MA
pf
ac
BP
previous arrow
next arrow
jw
mr
pj
em
ps
kg
pd
pp
MA
pf
ac
BP
previous arrow
next arrow

JAK DZIAŁAMY?

czy każda współpraca jest taka sama?

Nie. Współpraca z każdym Klientem jest nieco inna. Wszystko zależy od profilu firmy, potrzeb i możliwości. Nasz sztab specjalistów zawsze dogłębnie analizuje potrzeby aby zaproponować dogodne rozwiązanie. Jesteśmy wsparciem menadżerów, kierowników, działu handlowego dla przemysłu i rzemiosła.

SPOTKANIE I ANALIZA

DOSTOSOWANIE PRODUKTU

WDROŻENIE PROJEKTU

Nasi PARTNERZY

Nie sprzedajemy produktów –  sprzedajemy rozwiązania

Lata bliskiej współpracy z naszymi Partnerami sprawiły, że  jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom produkty odpowiadające ich potrzebom.  Dzięki rozwiniętemu zapleczu Partnerów potrafimy stworzyć rękawice, okulary, obuwie, które stanowić będą rozwiązanie istniejących problemów związanych z bezpieczeństwem Twoich pracowników.

 

NaszE MARKI