facebook-track

współpraca inna niż wszystkie

Nasza firma proponuje Ci współpracę inną niż wszystkie, dlaczego? Bo posiadamy tak dobrej jakości produkty jak nasza konkurencja z nutą przewagi, jakiej? Przez ponad 10 lat przy bliskiej współpracy z markami Univet, Mafepe, Robusta, Base wypracowaliśmy model współpracy, który doskonale odpowiada potrzebom na Polskim rynku. Zaplecze naszych partnerów w laboratoria, własne biura projektowe sprawia, że razem potrafimy stworzyć rękawice, okulary czy obuwie dostosowane w pełni do potrzeb Twojej firmy. Trzy główne obszary w których specjalizujemy się sprawiły, że śmiało możemy powiedzieć, iż jesteśmy specjalistami w tych dziedzinach.

nasze produkty potrafią to co inne i czego inne nie potrafią

Jeśli potrzebujesz obuwia ochronnego, rękawic czy okularów dla swoich pracowników my oczywiście je posiadamy, z jedną różnicą. Nasze produkty dają jeszcze więcej bezpieczeństwa, więcej niż inne! Jeżeli potrzebujesz pary rękawic, w której prawych będzie więcej niż lewych, jeżeli potrzebujesz zastosować inną tkaninę w obuwi lub jeżeli specyfika pracy wymaga wyjątkowych wymagań my mamy na każdy z tych problemów rozwiązanie.

trochę o nas

Od początku istnienia postawiliśmy na intensywny rozwój i wdrażanie nowych, znacznie bezpieczniejszych i wydajniejszych technologii, realizując ideę Bezpieczeństwa przez Innowację. Stale powiększamy ofertę naszych produktów o nowocześniejsze i bezpieczniejsze, mając na uwadze ciągle wzrastające zapotrzebowanie na asortyment najwyższej jakości. Posiadamy produkty uznanych europejskich i światowych marek jak Univet, Mafepe, Robusta, Base i wiele innych.

Odkryj więcej…

Pracujemy w zgranych, uzupełniających sie grupach. Do każdego projektu angażujemy zespół posiadający różne kompetencje i potrafiący ze sobą współpracować
Zespół dedykowany do projektu
Współpraca z firmami z ponad 20 branż produkcyjnych
Możliwość modyfikacji produktu pod wymagania branżowe
BASE
wspólnie od 2015r
MAFEPE
15 lat współpracy
UNIVET
ramię w ramię od 2008r
ROBUSTA
ponad 12 lat razem

nasze marki

base logo białe
mafepe logo białe
univet logo białe
robusta logo białe
hetman kolno
secura
filter service
polrok

poznaj nasz zespół

jw
mr
pj
em
ps
kg
pd
pp
MA
pf
ac
BP
previous arrow
next arrow
jw
mr
pj
em
ps
kg
pd
pp
MA
pf
ac
BP
previous arrow
next arrow

jak działamy

czy każda współpraca jest taka sama?

Nie. Współpraca z każdym Klientem jest nieco inna. Wszystko zależy od profilu firmy, potrzeb i możliwości. Nasz sztab specjalistów zawsze dogłębnie analizuje potrzeby aby zaproponować dogodne rozwiązanie. Jesteśmy wsparciem menadżerów, kierowników, działu handlowego dla przemysłu i rzemiosła.

potkanie i analiza
dostosowanie produktów
wdrożenie projektu

odkryj technologie

poznaj zaawansowane technologie i patenty, które przodują w naszych produktach

mówią o nas

Rękawice PRO 001 wytrzymują wysoką temperaturę, małe prawdopodobieństwo poparzeń rąk. Każdy z pracowników używających tych rękawic chwali sobie komfort wykonywanej pracy.

Łukasz – kierownik produkcji

Pracownicy są zadowoleni z rękawicy RF20S, zapewnia bezpieczeństwo, komfort pracy jest na wysokim poziomie.

Zbigniew – spec. ds. BHP i PPOŻ

Profesjonalna obsługa i doradztwo świadczone przez firmę EDEN NET GROUP przy doborze odpowiedniego automatu do potrzeb naszej firmy pozwoliły na szybki zwrot z inwestycji.

Janusz – dyrektor operacyjny