ODKRYJ NOWE

profesjonalne okulary ochronne

ochrona przed promieniowaniem laserowym

Z uwagi na rosnące znaczenie stosowania laserów w przemyśle i medycynie, ochrona przed promieniowaniem laserowym stała się wyzwaniem dla sektora BHP. Postanowiliśmy, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie , rozszerzyć swoją działalność o ten sektor. Dzięki naszemu partnerowi firmie UNIVET, liderowi w dziedzinie ochrony wzroku, mamy możliwość oferowania rozwiązań o najwyższym możliwym standardzie zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i komfortu użytkowania. Chodzi tu nie tylko o okulary ochronne ale i o wszelkiego rodzaju osłony wizjery itp.

Rozpowszechnianie technologi laserowej, skomplikowanie technologiczne, wymaga precyzyjnego dobrania rodzaju zabezpieczenia. Aby ułatwić właściwy dobór zachęcamy to skorzystania z naszego formularza. Umożliwi nam do stworzenie dla Państwa indywidualnej propozycji.

logo firmy na okularach

Branding to jedna z najpopularniejszych form znakowania produktów logiem marki. Brandowanie bezpośrednio wiąże się z budowaniem świadomości własnej marki i jej umacnianiem.

Wręczając okulary pracownikowi czy potencjalnemu klientowi, masz wpływ na postrzeganie swojej marki w świadomości użytkownika.Każda osoba używająca na co dzień okularów, nieustannie spogląda na logo, jakie się na nim znajduje, a co za tym idzie, zapamiętuje to logo i kojarzy markę.

Znakowanie produktów wbrew pozorom dale wiele korzyści zarówno dla marki jak i dla użytkownika.

Jeżeli, chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat lub jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ilością, skonstatuj się z nami. 

Od projektu po dystrybucję

Univet to niezwykle nowoczesna firma, z ogromnym doświadczeniem. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją okularów w wielu zakresach. Jako jedyni proponują nie tylko ochronę okolic oczu ale również posiadają propozycje dla korekcji wzroku. Grupa projektantów w wyjątkowo trafny sposób łączy w swoich projektach cechy jakimi są bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz nowoczesny styl.

Pełna personalizacja!

Dopasuj okulary do profilu swojej firmy! Dzięki dynamizmowi i elastyczności działu produkcji, Univet może zaproponować dowolną formę znakowania, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Od znakowania pojedynczych punktów do kompleksowego projektu brandingu. Forma personalizacji może być różna, głównie są to: grawerowanie laserowe oraz tamponodruk jedno i dwukolorowy. Twoje logo, nazwisko pracownia czy inny dowolny znak wyróżni linię okularów specjalnie dla Ciebie.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

To co wyróżnia produkty marki Univet to przede wszystkim maksymalna funkcjonalność, wygodne i lekkie oprawki, zgodność z normami bezpieczeństwa, a co więcej można je personalizować pod kątem konkretnych potrzeb. Okulary możemy podzielić na wiele kategorii i podkategorii. Klasyczny model okularów ochronnych przede wszystkim zabezpiecza przed dostaniem się niebezpiecznych odprysków cieczy czy pyłów. Jeśli ze względu na rodzaj zagrożenia wymagana jest szczelniejsza ochrona oczu, należy stosować gogle ochronne. Ich konstrukcja zapewnia ścisłe przyleganie do twarzy użytkownika, co sprawia, że gogle mogą być stosowane także do ochrony przed czynnikami biologicznymi. Należy jednak pamiętać, że systemy wentylacji gogli mogą bardzo różnić się między sobą, jednak marka Univet proponuje szeroką gamę produktów w każdej z kategorii. Występują również osłony twarzy, które chronią jej całą powierzchnię, a doskonale dobrania wielkość masek minimalizuje prawdopodobieństwo przeniknięcia do wnętrza niebezpiecznych rozbryzgów cieczy. Kolejna mocno wyróżniona kategoria okularów to propozycja łącząca ochronę i korekcję wad wzroku w jednym.

Odpowiadamy na potrzeby rynku

Univet stworzył specjalny obszar poświęcony rozwojowi nowych technologi. Dynamiczny i i wykwalifikowany personel wykorzystuje zaawansowane narzędzia do prowadzenia badań nad nowymi rozwiązaniami w celu zapewnienia lepszej wydajności produktów. Zwracając uwagę na jakość materiałów i dostawców, przy jednoczesnym nastawieniu perspektyw na przyszłość, Univet jest w stanie przewidzieć zapotrzebowanie użytkowników oraz firm i opracować wysoko innowacyjne systemy i produkty, odpowiadające najwyższym standardom i wymogom. W odpowiedzi na mocne potrzeby rynku informującego o pogarszaniu się wzroku społeczeństwa, marka stworzyła okulary 2w1 – ochronne i korekcyjne. Funkcja ochronna połączona z korekcją wzroku, to nie tylko usprawnienie pracy i zapewnienie niezbędnej ochrony wzroku, ale również niebywały komfort. Do wszystkich oprawek UNIVET mogą być wstawione soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe i progresywne wykonane zarówno z PC jak i CR39.