Sandały ochronne AEROBIC – idealne na lato

Ważne jest dbanie o nogi a zwłaszcza o stopy. Więc pamiętajmy na co zwrócić uwagę za nim wybierzemy buty do pracy na lato. Tradycyjnie ważne jest żeby wiedzieć na jakim stanowisku będziemy pracować ,a także w jakich warunkach oraz w jaki sposób. Będąc na budowie nie założymy przecież sandałów i na odwrót: pracując na hali gdzie jest sucho, czysto a także ciepło nie będziemy potrzebować trzewika w klasie S3. Także dobór obuwia powinien się zacząć od sprawdzenia instrukcji na stanowisku oraz jej wskazań.

W każdym przypadku mówimy o ciepłym tudzież bardzo ciepłym otoczeniu. Jeżeli warunki na to pozwalają , nie ma zapylenia i płynów takich jak: woda lub oleje, a także chłodziwa zaproponował bym buta:

Base AEROBIC B0617 S1P ESD SRC

sandały ochronne Aerobic

ZALETY MODELU AEROBIC

But został wykonany całkowicie bez elementów metalowych. Wierzchnia część buta oraz cholewka wykonana ze skóry zamszowej z dużymi otworami zapewniającymi przewiewność. Zapięcie z wysokiej jakości rzepa umożliwia lepsze dopasowanie , wyższy komfort oraz szybsze zakładanie i ściąganie.

Wnętrze buta wyścielone podszewką z materiału 3D hi-tech , które gwarantuje najlepszą oddychalność i trwałą ochronę antybakteryjną. Zapobiega rozmnażaniu bakterii i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. W celu podniesienia komfortu użyto zapiętek, który gwarantuje dodatkowo zapobieganiu zapalenia ścięgna co jest bardzo ważne przy dużym chodzeniu.

Niemetalowa wkładka antyprzebiciowa jest lżejsza i bardziej elastyczna. Grubość podnoska kompozytowego została zredukowana co daje więcej miejsca na palce. Podeszwa Air-Tech + Tpu-Skin z niskim profilem pozwala na zminimalizowanie twardej zewnętrznej powierzchni podeszwy. Użyta opatentowana technologia, pozwala na redukcję grubości zewnętrznej części podeszwy do warstwy grubości 0,2 mm, tak zwanej TPU Skin®. Zwiększając grubość środkowej części podeszwy (najlżejsza i najbardziej miękka część) dzięki technologii AirTech® uzyskujemy jedną z najbardziej elastycznych podeszw zapobiegających zmęczeniu stóp. Dzięki temu podeszwa oraz niemetalowa wkładka czyni je dużo lżejszymi oraz bardziej elastycznymi.

Anatomiczna wymienna wkładka z cyrkulacją powietrza. Wkładka ESD połączona z systemem Dry’n Air®, wyposażonym w układ kanałów oraz otworów daje uczucie suchych i wypoczętych stóp. Buty dostępne w rozmiarach 36 – 47 oraz co ważne w dwóch tęgościach; damskiej (36-38) 10 oraz męskiej (39-47) 11. Konstrukcja buta pozwala chronić nogę w optymalny sposób dając jej komfort w użytkowaniu poprzez lekkość, a także wentylację.

Najlepszym przykładem będzie rekomendacja uzyskana dzięki opiniom pracowników, którzy mieli przyjemność z testowania obuwia Aerobic w jednej z firm.

sandały ochronne

Dodaj komentarz