Rękawice do filetowania GMALLA

rękawice do filetowania
https://mafepe.pl/produkt/gmalla/

Rękawice do filetowania GMALLA to niecodzienne ale doskonałe rozwiązanie hiszpańskiej marki Mafepe. Propozycja rękawicy ochronnej zwiększa poziom bezpieczeństwa, jest bardzo lekka a także przyjazna dla skóry. Rękawice do filetowania GMALLA gwarantują wygodę poprzez ergonomiczne oraz opatentowane dopasowanie do dłoni. Produkt jest odporny na działanie wody a także łatwy w utrzymaniu czystości. Rękawice ochronne są wykrywalne przez detektor metali a także przeznaczone do prac w systemie HACCP. Krótka rękawica ochronna z bardzo mocnym paskiem spinającym z możliwością regulacji idealnie dopasowuje się do dłoni oraz zapewnia komfort podczas pracy.

Rękawice ochronne GMALLA dla kogo?

Rękawice ochronne to przede wszystkim ochrona przed przecięciem. Zostały zaprojektowane oraz opracowane w celu ochrony pracowników aby zapobiec niepotrzebnym wypadkom przy pracy. Produkt przeznaczony jest dla osób, które używają noży lub podobnych narzędzi (np. rzeźnicy, sprzedawcy ryb). Świetnie sprawdzą się w zakładach rozbioru dużej zwierzyny łownej na pędach, w przemyśle spożywczym, w przemyśle drzewnym, na statkach chłodniach, przy cięciu skóry itp.

Zalety rękawic do filetowania

Rękawica ochronna GMALLA dostępna jest w sześciu rozmiarach standardowych, które rozróżniane są kolorystyką za pomocą paska ściągającego przy nadgarstku. Rękawice zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy oraz zostały zaprojektowane zgodne z EN 1082-1 EN 14328. Ważną zaletą rękawic jest odporność na ścieranie. Produkt ten ma oplot pierścieniowy z siatki drucianej ze stali nierdzewnej. Średnica pierścienia wewnętrzna wynosi 3,1 mm, a zewnętrzna 4,2 mm. Rękawice posiadają pasek z tkaniny z bardzo mocnym przyciskiem, który można regulować i dostosować do dłoni.

rękawice do filetowania
NAJLEPSZA PROPOZYCJA NA RYNKU – 239,90 ZŁ NETTO ZA SZTUKĘ !!!

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom komfort podczas pracy oraz zapewnić im najwyższą ochronę polecam rękawice GMALLA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *