Rękawice do filetowania GMALLA

rękawice do filetowania
https://mafepe.pl/produkt/gmalla/

Rękawice do filetowania GMALLA to niecodzienne ale doskonałe rozwiązanie hiszpańskiej marki Mafepe. Propozycja rękawicy ochronnej zwiększa poziom bezpieczeństwa, jest bardzo lekka a także przyjazna dla skóry. Rękawice do filetowania GMALLA gwarantują wygodę poprzez ergonomiczne oraz opatentowane dopasowanie do dłoni. Produkt jest odporny na działanie wody a także łatwy w utrzymaniu czystości. Rękawice ochronne są wykrywalne przez detektor metali a także przeznaczone do prac w systemie HACCP. Krótka rękawica ochronna z bardzo mocnym paskiem spinającym z możliwością regulacji idealnie dopasowuje się do dłoni oraz zapewnia komfort podczas pracy.

Rękawice ochronne GMALLA dla kogo?

Rękawice ochronne to przede wszystkim ochrona przed przecięciem. Zostały zaprojektowane oraz opracowane w celu ochrony pracowników aby zapobiec niepotrzebnym wypadkom przy pracy. Produkt przeznaczony jest dla osób, które używają noży lub podobnych narzędzi (np. rzeźnicy, sprzedawcy ryb). Świetnie sprawdzą się w zakładach rozbioru dużej zwierzyny łownej na pędach, w przemyśle spożywczym, w przemyśle drzewnym, na statkach chłodniach, przy cięciu skóry itp.

Zalety rękawic do filetowania

Rękawica ochronna GMALLA dostępna jest w sześciu rozmiarach standardowych, które rozróżniane są kolorystyką za pomocą paska ściągającego przy nadgarstku. Rękawice zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy oraz zostały zaprojektowane zgodne z EN 1082-1 EN 14328. Ważną zaletą rękawic jest odporność na ścieranie. Produkt ten ma oplot pierścieniowy z siatki drucianej ze stali nierdzewnej. Średnica pierścienia wewnętrzna wynosi 3,1 mm, a zewnętrzna 4,2 mm. Rękawice posiadają pasek z tkaniny z bardzo mocnym przyciskiem, który można regulować i dostosować do dłoni.

rękawice do filetowania
NAJLEPSZA PROPOZYCJA NA RYNKU – 239,90 ZŁ NETTO ZA SZTUKĘ !!!

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom komfort podczas pracy oraz zapewnić im najwyższą ochronę polecam rękawice GMALLA.

Dodaj komentarz