K-POP obuwie ochronne dla kobiet

k-pop
https://engpro.com.pl/produkt/base-protection-buty-robocze-k-pop-b1002a/

Buty dla kobiet nowość od Base

K-POP to nowość od firmy Base protection, obuwie robocze na wysokim poziomie. Obuwie nie tylko podkreśla kobiecą stronę komfortu, ale także sportowy i kolorowy styl kobiet. Buty są z technologiczną duszą i zapewnią komfort nie jednej kobiecie podczas wykonywania pracy. K-POP jest nowością z linii Kaptiv przeznaczone do ochrony pracujących kobiet. Obuwie ochronne wyróżniają się stylem a także wydajnością, jest piękne oraz wygodne w noszeniu. Odważne, bezpieczne oraz wytrzymałe, a więc nie potrzeba nic więcej, by nasze nogi odpoczywały podczas pracy .

k-pop

Parametry obuwia ochronnego K-pop

Obuwie zostało stworzone tak, aby gwarantowało dynamiczny komfort dzięki systemowi zmiennej geometrii i-daptive®. System i-daptive® dostosowuje się do stopy zapewniając niesamowite uczucie komfortu. Zmienia on też położenie w zależności od wykonywanej pracy i rodzaju terenu. Świeże a także suche stópki zapewnia technologia Dry’n Air®. Jest to system kanałów oraz otworów zapewniający ekskluzywne uczucie świeżości. Dry’n Air to technologia, która gwarantuje cyrkulację powietrza wewnątrz buta. Buty zostały wzmocnione przez cholewkę oddychającą i wielowarstwową tkaninę.

k-pop
https://eng.pl/kolekcja-kaptive-z-systemem-idaptive/

Zalety butów ochronnych

Buty te spełniają normy europejskie bezpieczeństwa podczas pracy, są antypoślizgowe a także olejodporne. Dzięki tym właściwościom nie straszne będzie poślizgnięcie się. Zamknięty obszar pięty oraz właściwości elektrostatyczne a także absorpcja energii w obszarze pięty to nieocenione zalety tego modelu. Podnosek aluminiowy zapewnia im lekkość, a jednocześnie chroni przed urazami stóp. To idealne obuwie robocze w pięknych kolorach z myślą o kobietach.

Przeznaczenie butów ochronnych

Podsumowując, to nie ma lepszego obuwia ochronnego na rynku dla kobiet. Firma Base tak stworzyła to obuwie aby kobieta podczas pracy czuła się komfortowo, modnie a także co najważniejsze bezpiecznie. To nowy rodzaj obuwia dla pracujących pań na halach produkcyjnych, w marketach budowlanych, w sklepie spożywczym czy nawet w laboratoriach. Po kilku godzinach pracy w takim obuwiu na pewno będą suche i niezmęczone stopy. Gorąco polecamy to obuwie ochronne kobietom!

k-pop

Dodaj komentarz