[+FILM] Okulary 5×1 hydrofobowe – na niepogodę

OKULARY UNIVET 5X1
Okulary Univet

Jesienna aura, deszcz, chłód nie nastrajają nas do wychodzenia z domu, a właśnie w takich warunkach wiele osób spędza kilka godzin dziennie, codziennie. Praca na zewnątrz przy zmiennej pogodzie jest nie tylko nieprzyjemna, ale bywa trudna i niebezpieczna. Poza wychłodzeniem organizmu powstaje zwiększone ryzyko poślizgnięcia na mokrych powierzchniach, a słaba widoczność wymaga dodatkowej uwagi i ostrożności.

Dlatego tak niezmiernie ważne jest by nic nie zakłócało naszego pola widzenia. Dla wielu okulary ochronne nadal są złem koniecznym, praca w których w takich warunkach bywa uciążliwa. Mamy dla Was okulary 5×1 , które z pewnością znajdą swoich zwolenników w pochmurne dni oraz rozwiążą codzienne problemy.

Deszcz, mgła, duża wilgotność wpływają na pogorszenie widoczności, powstawanie poświat i rozmazanie obrazu. Ale nie musi tak być, dzięki hydro- i olejofobowej powłoce marki Univet.To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że płyny ślizgają się po powierzchni soczewki, nie pozostawiając zacieków ani matowego filmu.

Dlaczego okulary 5×1 Univet?

Efekt odpychania wody to nie jedyna zaleta tej technologii. Powłoka hydrofobowa chroni przed gromadzeniem się brudu i kurzu, poprawiając tym samym ostrość widzenia i sam proces czyszczenia. Tak impregnowane soczewki łatwiej utrzymać w czystości, a dzięki temu, że nie musimy ich tak często myć – wydłuża się ich żywotność i wytrzymałość. Powłoka sprawia, że okulary szybciej odparowują, co dla wielu może być niezwykle istotne, zwłaszcza teraz, kiedy jesteśmy zobowiązani nosić maseczki ochronne.

To tylko kilka powodów, dla których warto rozważyć stosowanie okularów UNIVET z hydrofobową powłoką HOD . Przy niewielkim nakładzie możemy znacznie podnieść jakość, komfort i bezpieczeństwo pracy. Po co przemęczać oczy, a także przecierać bezskutecznie jak można zastosować okulary ochronne z powłoką hydrofobową HOD.

Więcej na temat okularów ochronnych Univet 5×1 znajdziecie tutaj:

okulary 5x1

https://univet.eng.pl/produkt/5×1-04-00-00/

Dodaj komentarz