[+FILM] Robusta ACEBO CM – niemetaliczne buty do każdej pracy

Kolejnym modelem, któremu chciałbym poświęcić kilka słów jest model Robusta Acebo CM. Jest to but całkowicie niemetaliczny ze skóry dwoinowej tzw. zamszowej.

Dzięki naturalnym właściwościom skóry, buty Acebo CM Black świetnie nadają się do pracy na zewnątrz i wewnątrz. Stopa może swobodnie oddychać, a przy tym jest skutecznie chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowym atutem skóry jest większa wytrzymałość na przetarcia i przecięcia. Podeszwa składa się z dwóch warstw poliuretanu. Warstwa twarda tzw ścieralna, wykonana z twardego poliuretanu ma na celu wydłużenie jej pracy i poprawę bezpieczeństwa. Natomiast wewnętrzna podeszwa, którą wykonano z miękkiego poliuretanu, dopasowuje się do kształtu stopy, podnosząc tym samym komfort w użytkowaniu.

Część wierzchnia buta łączy się trwale z podeszwą poprzez szycie oraz dodatkowe zalanie nici w miękkiej części podeszwy. Zastosowana kevlarowa wkładka antyprzebiciowa redukuje możliwość przebicia stopy dając przy tym bardzo dużą elastyczność, a kompozytowy podnosek o większej tęgości zabezpiecza palce przed zgnieceniem i redukując ciężar. W celu redukcji „brzydkich zapachów”, wkładka jest antybakteryjna , antystatyczna i wchłaniająca pot.

Dodatkowym elementem poprawiającym bezpieczeństwo w pracy w ograniczonej widoczności jest zastosowanie elementów odblaskowych. Producent będąc pewnym swojego produktu, w okresie rocznej gwarancji butów nie naprawia ich tylko wymienia na nowe.

Pamiętaj: model Robusta ACEBO CM to bezpieczne i lekkie buty na każdą kieszeń. Przekonaj się sam kupując do testu.

Dodaj komentarz