Mafepe FABLAN – odzież do ekstremalnych warunków

Dzięki białemu obuwiu, którego jesteśmy dystrybutorem od kilku lat, miałem możliwość dowiedzieć się od klientów, głównie branży spożywczej, za czym jeszcze rozglądają się na rynku. Oczywiście padały różne odpowiedzi, ale jednym z częściej pojawiających się tematem była odzież do pracy w chłodni. Okazało się, że trudno znaleźć odzież, która chroniłaby pracownika w ekstremalnie zimnych warunkach, dając przy tym komfort w jej użytkowaniu.

Chcielibyśmy zaproponować niezwykle wygodną, manualną i stosunkowo cienką – jak na jej przeznaczenie – odzież chroniącą przed zimnem od -5ºC do -50ºC. Odzież ochronna, hiszpańskiego producenta Mafepe, wykonano w 100% z poliestru z wypełnieniem poliestrowym. Dostępna jest jako komplet: ogrodniczki + bluza. Istnieje możliwość zakupu tych elementów osobno.

Mafepe Fablan – wygodna i praktyczna ochrona przed zimnem

Spodnie ogrodniczki Mafepe Fablan zaprojektowano w taki sposób, by jak najlepiej chroniły pracownika przed utratą ciepła. Nogawki mają dodatkowy zamek błyskawiczny w celu idealnego zapięcia i schowania obuwia pod nogawkami. W ten sposób zredukujemy możliwość utraty ciepła. Ponadto posiadają dwie przednie kieszenie chowane pod plisami i zapinane na zamek z tworzywa sztucznego oraz jednej tylnej z plisą zapinaną na rzep. W przedniej, górnej części ogrodniczek również znajduje się błyskawiczny zamek z plisą zapinaną na napy. Pozwala to pracownikowi regulować dopasowanie spodni do ciała. Dodatkowo wszyty ściągacz na wysokości nerek chroni pracownika przed przedostawaniem się zimna. Szelki są z szerokiej i wygodnej gumy. Wszycie krzyżowe na łopatkach i praktyczne zapięcie dają dodatkową możliwość regulacji i dopasowania do użytkownika. Bluza zapinana na zamek błyskawiczny posiada praktyczny dopinany kaptur oraz ma możliwość odpięcia rękawów. Dzięki temu bluza staje się praktycznym i wygodnym bezrękawnikiem.

https://www.mafepe.com/es/chaquetas-termicas-fablan?search_query=fablan&fast_search=fs

Prezentowana odzież to produkt kategorii II i zgodna jest z wymogami normy EN 342:2004. Dlatego też w bluzie nie zastosowano kieszeni zewnętrznych. Mamy tylko dwie wewnętrzne zapinane na rzep oraz jedną na wysokości piersi zapinaną zamkiem błyskawicznym. Mankiety rękawów są regulowane rzepem, by zapewnić lepszą szczelność. Wszystkie wykończenia przy szyi, nadgarstkach oraz przy zapięciu zamkiem błyskawicznym zostały obszyte materiałem sztruksowym dla podniesienia komfortu użytkownika.
Dostępna w kolorystyce białej i ciemnej niebieskiej.

Dodaj komentarz