[+FILM] Hetman PETROBŁYSK – odzież spawalnicza dająca korzyści

Dzisiejszym tematem jaki chciałbym poruszyć jest odzież spawalnicza.

W jaki sposób wybrać odzież i czym się kierować w jej doborze? Czy kolorem, wzorem, jakością a może ceną? Zapewne wszystkie wymienione wcześniej kierunki są istotne, ale najważniejsze, żeby rozwiązanie przynosiło obopólne korzyści pracodawcy i pracownikowi. Dla pracowników w postaci komfortu, trwałości i bezpieczeństwa, a korzystnej ceny dla pracodawcy.

jak połączyć dwa czasami wykluczające się zagadnienia?

Na rynku jest bardzo dużo wzorów i modeli odzieży typowo spawalniczej. Postaram się w kilku słowach przedstawić jedną z propozycji. Wzór, który może przynieść obopólne korzyści to model PETROBŁYSK polskiego producenta odzieży roboczej Hetman. Odzież przeznaczona jest do użytkowania na stanowiskach z zagrożeniami termicznymi takimi jak: krótkotrwałe zetknięcie z ogniem. Chroni również przed kroplami roztopionego metalu wynikające z procesu cięcia lub spawania. Dodatkowym ważnym aspektem jest zdolność przenoszenia ładunku elektrostatycznego zdolnego zainicjować zapłon.

Dzięki użyciu dwóch kolorów materiałów – niebieskiego oraz fluo-żółtego w połączeniu z taśmami odblaskowymi zyskujemy odzież, którą można stosować w warunkach o słabym natężeniu światła. Zastosowane materiały zostały częściowo wykurczane. Dzięki temu odzież można prać w temperaturze 60C i bez problemu utrzymać ją w czystości dzięki niskiej kurczliwości. Materiał sam w sobie jest trudnopalny, dlatego możemy wykonać do 50 prań, nie tracąc właściwości odzieży. Wszystkie nici są również trudnopalne, włącznie z widocznymi piktogramami na ramieniu. Szycie dwuigłowe oraz rygle w miejscach najbardziej podatnych na rozdarcie wpływają na trwałość.

Ubranie Hetman PETROBŁYSK zaprojektowano i uszyto tak, by podnieść komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Znacznym atutem tego ubrania jest szeroko dostępna rozmiarówka (18 rozmiarów), która pozwala na lepsze dopasowanie do rzeczywistych wymiarów pracownika. Dodatkowa rzecz, która może dać korzyść pracodawcy, oprócz dobrze i bezpiecznie ubranych pracowników, to możliwość zakupu z odpisem PFRON. Dzięki temu, że producent Hetman jest Zakładem Pracy Chronionej, a my jego upoważnionym  przedstawicielem, można za naszym pośrednictwem zakupić odzież na odpis. Wysokość odpisu waha się w różnych miesiącach, ale i tak możemy uzyskać zwrot w wysokości między 20 a 50%. Przy zakupie jednego kompletu zapewne nie odczujemy różnicy, ale przy większej ilości lub ogólnej w skali roku przyniesie znaczne korzyści.

Zapewniam, że warto pochylić się nad tym tematem! Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami, a przekonasz się poprzez zakup testowy.

Dodaj komentarz