[+FILM] Połączenie oszczędności i komfortu pracy – stacja do czyszczenia okularów UNIVET

Często podczas wykonywania wielu rodzajów prac, jesteśmy zmuszeni używać środki ochrony wzroku. Są to z reguły okulary ochronne, ale również gogle czy też przyłbice. Jeżeli wykonywane zajęcie wiąże się z zabrudzeniami, wtedy praca w okularach czy też w innych środkach ochrony oczu i twarzy co jakiś czas  przestaje być komfortowa. Może nawet stać się niebezpieczna, dlatego tak ważnym elementem jest utrzymywanie tych środków w czystości.

Firma UNIVET ma w swojej ofercie cały przekrój rozwiązań, które zgodnie z instrukcją temu służą – np. specjalne płyny, nawilżone chusteczki, materiałowe ściereczki itp. Z właściwościami jednego z takich spray’ów można się zapoznać oglądając krótki filmik – tutaj.

Producent posiada również stację do czyszczenia okularów model 3QL002. Stacja składa się z kartonowego opakowania, które dzięki swojemu kształtowi możemy powiesić na ścianie lub postawić bezpośrednio przy swoim stanowisku pracy. W stacji mamy umieszczony spray czyszczący o pojemności 250 ml oraz chusteczki w ilości 280 sztuk. Taka proporcja ilościowa pomiędzy sprayem a chusteczkami sprawia, że obie części składowe równomiernie się zużywają. Dzięki takiemu połączeniu  otrzymujemy wszechstronne narzędzie do utrzymywania okularów w czystości.

Co nam daje korzystanie z takiej formy produktu do czyszczenia okularów?

Przede wszystkim mamy kompleksowy zestaw do czyszczenia okularów. Możemy go umieścić tam, gdzie jest bezpośrednio wykonywana praca. Utrzymywanie okularów w czystości znacznie wydłuża ich żywotność. Uzyskujemy większy komfort pracy, jeżeli systematycznie czyścimy takie środki ochrony indywidualnej. Mamy też pewność, że okulary są czyszczone w sposób prawidłowy i bezpieczny zarówno dla użytkownika jak i produktu. Dzięki takiej konstrukcji, ze stacji czyszczącej może korzystać większa grupa osób, przez co jeden produkt stanowi rozwiązanie dla wielu użytkowników. Również nie bez znaczenia jest prostota obsługi takiej stacji. Jeżeli skończą się w niej produkty, to po prostu ją wymieniamy i możemy nieprzerwanie korzystać z tego rozwiązania.

Dodaj komentarz