[+FILM] Buty Robusta Roble Velcro

Na rynku butów ochronnych często poszukujemy tzw. złotego rozwiązania. Buta, który nadaje się na każde stanowisko, do każdej pracy, który będzie odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Jednak każdy z nas doskonale wie, że takie coś nie istnieje. Dlatego zdecydowałem się napisać parę słów na temat butów ochronnych Robusta Roble Velcro. Czy ten model jest tym “złotym środkiem”? Nie, ale spokojnie można napisać, że są to buty, które pomogą rozwiązać wiele problemów.

Dlatego zdecydowałem się napisać parę słów na temat butów ochronnych Robusta Roble Velcro. Czy ten model jest tym “złotym środkiem”? Nie, ale spokojnie można napisać, że są to buty, które pomogą rozwiązać wiele problemów.

Robusta Roble Velcro sprawdzają się w miejscach, gdzie jest możliwość zapalenia się sznurówek, poparzenia śródstopia np. iskrami, itp. Takie warunki występują najczęściej na ślusarniach.

Wysokiej jakości skóra wołowa zapewnia butom oddychalność. Na cholewce Roble Velcro zastosowano skórę o grubości 3,2 mm, identyczną jak w przypadku typowych butów spawalniczych. Chronimy w ten sposób nie tylko sznurówki, ale przede wszystkim nogi pracownika przed niepożądanymi skutkami pracy. Bardzo mocny i wygodny w użyciu rzep daje nam możliwość lepszego dopasowania buta do nogi.  Szycia zewnętrzne wykonane są  nićmi kevlarowymi, które, dzięki swoim właściwościom, nie przepalą się  i nie przetrą, co wpływa bardzo korzystnie na trwałość butów. Łączenia górnej skórzanej części z podeszwą, wykonane są poprzez zalanie szyć w podeszwie. Dzięki temu poprawia się wytrzymałość obuwia.

Podeszwa to podstawa

Podeszwa składa się z podwójnego poliuretanu: twardego – część zewnętrzna tzw. ścieralna oraz miękkiego – wewnętrznego, wykonanego na całej długości podeszwy, który podnosi komfort pracy. Co ważne, daje to użytkownikowi przeświadczenie, że to but dostosowuje się do stopy, a nie na odwrót. Dodatkowym atutem zastosowania miękkiego poliuretanu jest jego lekkość, która przekłada się na całkowitą wagę buta.

Szeroki wachlarz rozmiarów pozwala dobrać buty zarówno dla kobiet i mężczyzn. Model Robusta Roble jest dostępny w klasie S2 i S3, jak również w wersji z zapięciem na klamrę, tzw. szybko-złączka.

Tak, jak wspomniałem na początku, Robusta Roble Velcro nie jest “złotym środkiem”, ale daje dużo możliwości, a już na pewno podnosi bezpieczeństwo i komfort pracy użytkownika.

Dodaj komentarz