V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – mogliśmy tam być!

12 listopada odbył się niezwykle emocjonujący Ogólnopolski turniej tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas. Wydarzenie zgromadziło blisko 300 par. Turniej z roku na rok zdobywa na popularności, a prezentowany poziom taneczny jest coraz wyższy!

Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję być sponsorem. Przed wydarzeniem z wielkim podekscytowaniem przygotowywaliśmy prezenty dla uczestników oraz występ niespodziankę! W centralnej części sali odbywały się pokazy tańca, a na jej brzegach rozgrzewali się Ci, którzy mieli jeszcze swój występ przed sobą. Wokół roiło się od fotografów, kamerzystów, a także amatorów z komórkami pragnących uwiecznić taneczne figury w kadrze. Turniej rozpoczął się o godzinie 9:30 i otworzył zmagania w bloku I w którym rywalizowały klasy taneczne H, G, F, E i D. Następnie kolej przyszła na blok II i występy dzieci od 10 do 13 lat, młodzieży 14 i 15 lat w klasach tanecznych G, F, E, D I i C.  Każdy występ robił ogromne wrażenie na widzach ale i jurorach. Wreszcie przyszła kolej na blok III czyli młodzież i dorosłych w klasach tanecznych F + E, D, C i B. W każdym ruchu, w każdym kroku widoczny był profesjonalizm i perfekcjonizm. Niebanalne, nieraz asymetryczne, zdobione cekinami stroje podkreślały pełne gracji ruchy tancerek. Niemniej elegancko prezentowali się również panowie . Z pewnością można powiedzieć, że podczas tych występów emocje sięgnęły zenitu.

Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach tanecznych czekały niepowtarzalne puchary, medale, dyplomy i atrakcyjne nagrody. Szerząc ideę bezpieczeństwa i kampanii ‘Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny’ każdy uczestnik do klasycznego podarunku otrzymał od naszej firmy odblaskowy element z motywującym cytatem. Niezależnie od tego jakie mamy hobby, czym zajmujemy się na co dzień powinniśmy dbać o bezpieczeństwo na drodze, z domu do pracy i szkoły czy na dodatkowe zajęcia w szczególności w okresie jesienno – ziomowym gdy widoczność jest znacznie gorsza niż latem.

Bardzo nas cieszy, że mogliśmy uczestniczyć w tym jakże genialnym wydarzeniu! Mamy nadzieję, że za rok emocje będą równie wyjątkowe!

Dodaj komentarz