Spray UNIVET 4QL001 – czyste okulary ochronne cały dzień

W tym artykule chcielibyśmy pokazać skuteczność Spray UNIVET 4QL001, który rozwiązuje dyskomfort osób noszących okulary. Podczas zagrożenia wirusowego każdy z nas ma obowiązek noszenia półmasek ochronnych w pomieszczeniach zamkniętych, często razem z okularami ochronnymi bądź własnymi korekcyjnymi. Półmaski ochronne najczęściej ręcznie szyte lub typowe medyczne. W związku z tym pojawił się nowy problem który potrafił skutecznie zaburzyć nasze poczucie komfortu – zjawisko parowania szybek w okularach. Gorące i wilgotne powietrze z naszych ust skutecznie nasila powstawanie zaparowania, a tym samym zmusza nas do do częstego zdejmowania okularów i ich przecierania czym tylko mamy pod ręką – nie zawsze suchą szmatką. Okulary, które również stanowią ważną barierę zabezpieczającą przed zakażeniem , stały się przez to złem koniecznym.

Skuteczny spray Univet do okularów

spray univet

W miejscach pracy gdzie normalnie jest dostęp do stanowisk czyszczenia okularów częste korzystanie może stanowić ryzyko roznoszenia bakterii i wirusów. Z uwagi na to, że takich stacji dotyka wiele osób.

Na szczęście włoska firma UNIVET, która jako jeden z liderów innowacyjnych produktów do ochronny wzroku, ma rozwiązanie tego typu problemu. Jest to kieszonkowy spray univet 4QL001 czyszczący szybki w okularach i nanoszący powłokę ograniczającą zaparowanie. Poręczny kieszonkowy spray sprawia, że każdy może mieć go przy sobie i ma on charakter osobisty. A więc nikt inny oprócz nas z niego nie korzysta.

Jego zaawansowany roztwór czyszczący z łatwością usuwa brud, tłuszcz i osady z potu oraz znacznie ogranicza zamglenie. Środek czyszczący nadaje się do wszystkich okularów, w szczególności do wrażliwych soczewek oraz powierzchni plastikowych, a nawet jeśli są one powlekane. Poręczna fiolka natryskowa z mechanizmem pompującym (bez gazu pędnego) w formacie kieszonkowym przedłuża jego żywotność.

Wskazówki: nakładanie za pomocą miękkiej chusteczki papierowej.

Uwaga: przy każdym czyszczeniu ściereczka musi być pozbawiona ostrych składników, brudu i cząstek, aby uniknąć zarysowania.

Podsumowując, można cieszyć się czystymi a także nie zaparowanymi okularami przez wiele godzin dzięki tak prostym rozwiązaniu.

Test spray’u 4QL001

Dodaj komentarz