Polska odzież robocza – korzyści dla Twojej firmy

polski produkt

W dobie kryzysu, który zbliża się wielkimi krokami lub już po części dopadł Waszą firmę, wspólnie ze specjalistami opracowaliśmy program, dzięki któremu możecie zaoszczędzić kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Przygotowaliśmy dla Państwa ubrania robocze marki Hetman z oczywistych względów- wspieramy Polskiego Producenta oraz tym samych chronimy miejsca pracy. Łączymy się z polskimi przedsiębiorcami i wspieramy polską gospodarkę.

Korzyści dla Twojej firmy-odpis PFRON

Jeśli nie zatrudniacie osób niepełnosprawnych i nie korzystacie z odpisu PFRON w całości lub częściowo to możecie pomniejszyć swoje składki z tytułu zakupu odzieży marki Hetman. Wasza faktura zostanie pomniejszona o 25% do nawet 50% swojej wartości.

Więcej o odpisie PFRON znajdziesz poniżej…..

https://eng.pl/odpis-pfron-korzysci-dla-twojej-firmy/


Wybierając odzież ochronną marki Hetman macie pewność, że to odzież najlepszej jakości, na której możecie umieścić logo swojej firmy. Wszystkie modele marki Hetman są wzmacniane ryglami w miejscach najbardziej narażonych na rozdarcia. Dlatego oprócz wygody, odzież Hetman zapewnia trwałość i wytrzymałość w różnych warunkach.
Różne gotowe wzory do różnych branż, to szybka realizacja zamówień, a co więcej szybka wysyłka oraz szybka dostawa. Oczywiście przygotowaliśmy coś specjalnego- jeśli te modele standardowe ubrań nie odpowiadają Wam, z pewnością możemy je zaprojektować dla Was.

Istnieje też możliwość zakupu odzieży z krótkimi spodenkami, co na pewno ułatwi pracę na zewnątrz a także tam gdzie panuje upał. Modele dostępne są w standardowej tabeli rozmiarowej, która zawiera 10-18 najbardziej rotujących rozmiarów, więc każdy znajdzie swój właściwy rozmiar.

TRAK- ubranie w dobrej cenie

Zalety:

-Polski Produkt,

-wykonane ze 100% bawełny ,

-występuję w wersji kolorystycznej niebieskie lub zielone

-można zakupić oddzielnie : jako bluza robocza, spodnie ogrodniczki i spodnie do pasa

Cechy ubrania roboczego TRAK to z pewnością bluza zapinana z przodu na guziki oraz patki na guziki. Aż sześć kieszeni które pozwolą na pomieszczenie wielu rzeczy i narzędzi przez pracownika. Specjalne rygle i wzmocnienia zabezpieczą przed rozdarciem i pęknięciami. Szelki z doszytą gumą zapewnią komfort podczas noszenia i chodzenia. Można ubranie zakupić jako dwuczęściowe, spodnie ogrodniczki lub spodnie do pasa.

Więcej o produkcie….

https://eng.pl/produkt/ubranie-robocze-trak/

HETMAN 255- mocne i praktyczne na dłużej

Zalety:

-system aktywnych kolan opatentowany przez Hetman

-Produkt Polski

-10 rożnych kieszeni

-elementy odblaskowe

Cechy ubrania Hetman 255

Bluza ubrania roboczego zapinana jest na zamek metalowy, co jest bardzo wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Patki i mankiety zapinane są na zatrzaski. Aż dziesięć kieszeni, w tym jedna bojówkowa z kieszenią na telefon komórkowy oraz calówka ze szlufką na młotek. Oczywiście zastosowano rygle w miejscach narażonych na rozerwanie lub pęknięcie. Szelki z doszytą gumą szelkową to kolejna i ważna zaleta odzieży roboczej.Wzmocnienie kolan poprzez wlot na wkładkę chroniącą kolan to nowość i patent, który wyróżnia to ubranie. Wypustki z taśmy odblaskowej zastosowane na karczki bluzy i wzmocnienia kolan spodni to z pewnością idealne rozwiązania dla lubiących komfort i wygodę podczas pracy. Ubranie może być dwuczęściowe, sama bluza, spodnie ogrodniczki lub do pasa, a także jako krótkie spodenki na lato.

Więcej o produkcie….

https://eng.pl/produkt/odziez-robocza-hetman-255/

Petrobłysk – ochronne ubranie robocze

Zalety i cechy:

Odzież ochronna przeznaczona na stanowiskach , gdzie wymagane jest zapewnienie widoczności w każdych warunkach oświetlenia, a także ciemności. Ubranie również przeznaczone do prac w warunkach gorących i przy pracach spawalniczych. Odblaskowy materiał to bawełna w 79%, poliestru 20% oraz Carbonu 1%, natomiast materiał CPN to bawełna w 99% a Carbonu 1 % o gramaturze 350 g/m2. Bluza oraz dwie górne kieszenie zapinane są na napy kryte. Mankiety również zapinane są na kryte zatrzaski. Zastosowane rygle, które wzmacniają miejsca narażone na rozerwanie oraz nici trudnopalne fluo to kolejne zalety tego ubrania. W spodniach ogrodniczkach aż 5 kieszeni, w tym jedna na zamek i calówka. Co ważne szelki z doszytą gumą szelkową ułatwią pracę, a także wzrośnie zadowolenie pracownika z takiego ubrania, które jest funkcjonalne i praktyczne

Więcej o produkcie…..

https://eng.pl/produkt/odziez-ochronna-petroblysk/

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz na konsultacje z naszymi doradcami. Zadzwoń lub napisz, a z pewnością odpowiemy na każde wasze pytanie.

Dodaj komentarz