Odzież BHP i buty robocze dla ekipy budowlanej

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych aspektów pracy na budowie! Przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów z zakresu odzieży BHP i butów roboczych zaprojektowanych z myślą o branży budowlanej. Sprawdź ją! Dowiedz się też, jak obniżyć składkę na PFRON.

Praca na budowie wymaga zastosowania odpowiednich środków ochrony osobistej. Podstawa to wygodny strój roboczy oraz wysokiej jakości, solidne obuwie dla pracowników.

Odzież BHP dla ekipy budowlanej

Dwa nowe modele ubrania roboczegoTRAK oraz HETMAN – to propozycja dla właścicieli firm, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort pracy swoich pracowników. Klasyczne ubranie robocze TRAK dostępne jest w dwóch uniwersalnych kolorach – niebieskim i zielonym. Dzięki zastosowaniu elastycznych materiałów i specjalnych wzmocnień ta nowoczesna odzież robocza daje użytkownikowi pełną swobodę. Dodatkowym atutem ubrania TRAK jest bardzo szeroki zakres oferowanych rozmiarów.

Z kolei odzież robocza HETMAN to propozycja dla naprawdę wymagających. Spodnie wyposażone zostały w System Aktywne Kolana – specjalnie zaprojektowany materiał gwarantuje elastyczność i doskonale chroni kolana przed urazami czy zdzieraniem. To wyjątkowo przydatna funkcja w pracach takich jak układanie kostki brukowej, a także płytek ceramicznych.

LOGO TWOJEJ FIRMY-DARMOWA REKLAMA

Odzież BHP dla ekipy budowlanej TRAK i HETMAN może być oznaczona własnym logo firmy. To świetny sposób na podniesienie rozpoznawalności marki nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też małych ekip, które dopiero zaczynają promować się na rynku. Niewielkim kosztem brand marki dotrze nawet do tysięcy osób, a więc np. przejeżdżających obok budowy prowadzonej przez daną ekipę.

OBUWIE ROBOCZE- Dużo różnych wzorów i modeli

Buty robocze dla ekipy budowlanej

Odpowiednie obuwie robocze to podstawa komfortu pracy na budowie. Buty dla budowlańca muszą być nie tylko solidne oraz wytrzymałe, ale też przewiewne i dobrze amortyzujące. Model trzewików roboczych BASE Morrison z rzeźbioną cholewką wykonaną w technologii AirTech doskonale amortyzuje, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i chroni przed urazami. Wszyty język zapobiega przedostaniu się pyłku do wewnątrz buta. Najwyższą jakością wyróżnia się też model BASE Be-Uniform, ponieważ, są mocne i wytrzymałe. Te nowoczesne buty robocze sprawdzają się nawet w pracach przy dużej wilgotności i deszczu. Doskonale chronią przed wodą i pyłem.

Włoskie obuwie Basic MID ze skóry bydlęcej powstało z myślą m.in. o pracach ogólnobudowlanych w warunkach zewnętrznych. To uniwersalne rozwiązanie o przedłużonej trwałości, które sprawdza się w wielu różnych zadaniach.

Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy trzewiki robocze Formio marki Robusta. To rozwiązanie zapewnia najwyższy standard ochrony, m.in. przed uderzaniami i wysoką temperaturą. Zaprojektowano je tak, by w miejscach najczęściej zginanych nie przebiegały żadne szwy. To znacznie przedłuża czas ich użytkowania! Cholewka w górnej części oraz język uszyte zostały z Cordury – materiału technicznego o bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

https://eng.pl/produkty/ochrona-nog/

Obniżenie składki na PFRON

Zakup odzieży roboczej daje właścicielowi firmy możliwość obniżenia składki na PFRON. Przysługującą przedsiębiorcy kwotę obniżenia można rozliczyć przez kolejnych 6 miesięcy. Wpłaty na PFRON obniżysz nawet o 50% kwoty należności za zakup towarów określonej na fakturze. Warunkiem ustawowym skorzystania z tej opcji jest terminowa zapłata należności wynikającej z faktury. Z pewnością warto z niej skorzystać, a także zmniejszyć koszty firmowe.

Dodaj komentarz