Seria X-GENERATION – wyjątkowa linia UNIVET

Firma Univet w swojej ofercie posiada linię modeli okularów, których wspólnym mianownikiem jest od zawsze słowo „wyjątkowość”. Jest to seria X-GENERATION. Cechą wspólną dla wszystkich rozwiązań z tej serii jest zastosowanie materiałów najwyższej jakości oraz nowoczesny wygląd. Uwagę zwraca umieszczanie w produktach najnowszych technologii i to zarówno pod kątem parametrów soczewek, jak i samej konstrukcji.

Wszystkie modele UNIVET 5X1 z serii X-GENERATION można znaleźć tu:

https://univet.eng.pl/kategoria/model/5×1/

https://univet.eng.pl/kategoria/model/5×1-hybrid/

https://univet.eng.pl/kategoria/model/5x1z-wersja-okularo-do-uzywania-ze-sluchawkowymi-ochronnikami-sluchu/

W tej części linii X-GENERATION znajdziemy wszystko, co najnowocześniejsze obecnie w okularach ochronnych. Mamy tu wersje okularów z różnymi powłokami. Hydrofobowa – dedykowana do pracy w trudnych warunkach pogodowych, czy “antyrefleks” – dla działu kontroli jakości. Dla spawaczy mamy soczewki chroniące przed promieniowaniem IR. W zależności od miejsca i warunków, w jakich przebywamy, możemy wybrać soczewkę przyciemnianą do pracy na zewnątrz w słoneczne dni lub żółtą, rozjaśniającą do pracy w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Powłoka VANGUARD PLUS zapewnia zarówno właściwości niezaparowujące, jak i podwyższoną odporność na zarysowania, przewyższające wymagania norm.

soczewki to nie wszystko

O wyjątkowości tej linii decyduje również sama ich konstrukcja. Standardem są regulowane zauszniki wykonane w technologii SoftPad, która gwarantuje komfort i idealną przyległość do twarzy, amortyzując punkty dociskowe. Dla ekonomiczności oraz wszechstronności dostępne są wymienne szybki, jak również specjalna wkładka RX, dla osób potrzebujących ochrony w połączeniu z korekcją wzroku. Musisz pracować w szczelnych, czasem niewygodnych goglach? Na to Univet również znalazł rozwiązanie. Wystarczy zastosować dedykowane, gumowane uszczelnienie i nasze okulary mogą pełnić rolę lekkich gogli.  Wśród palety modeli Univet 5X1 znajdziemy również okulary z systemem ZERO NOISE. Dzięki krótszym, bardziej płaskim zausznikom, idealnie nadają się do pracy ze słuchawkowymi ochronnikami słuchu.

Pewnego rodzaju ukoronowanie modeli 5X1 stanowi „Zestaw Ballistic”, który jest przeznaczony dla wszystkich uprawiających aktywny wypoczynek związany z szeroko rozumianym strzelectwem.

https://engpro.com.pl/produkt/okulary-balistyczne-univet-5×1/

Dodaj komentarz