Robusta BOJ – uniwersalne buty

Model Robusta BOJ to uniwersalne i całkowicie niemetaliczne buty. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się dla osób, które dużo chodzą lub poruszają się np. wózkami podnośnikowymi – urządzeniami transportu bliskiego UTB.

Właściwości skóry dwoinowej tzw. zamszowej, powodują że Robusta BOJ to buty uniwersalne. Świetnie sprawdzą się zarówno do pracy na zewnątrz i wewnątrz. Stopa może swobodnie oddychać, a przy tym skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi typu przetarcia, przecięcia. Dla jeszcze lepszej cyrkulacji powietrza wykonano dodatkową perforację boczną. Podeszwa składa się z dwóch warstw poliuretanu. Warstwa twarda tzw. ścieralna ma na celu wydłużenie pracy podeszwy. W przedniej części podeszwa nieznacznie nachodzi na palce, co daje dodatkową ochronę przy wymuszonych pozycjach ciała.  Natomiast wewnętrzna podeszwa wykonana z miękkiego poliuretanu, dopasowuje się do kształtu stopy, podnosząc komfort w użytkowaniu. Część wierzchnia buta jest połączona trwale z podeszwą poprzez szycie oraz dodatkowe zalanie nici w miękkiej części podeszwy. Zastosowana kevlarowa wkładka antyprzebiciowa redukuje możliwość przebicia stopy, dając przy tym bardzo dużą elastyczność. Kompozytowy podnosek o większej tęgości zabezpiecza palce przed zgnieceniem i redukując ciężar buta.

 Pamiętaj: Robusta BOJ to bezpieczny, super lekki but z niezwykle elastyczną podeszwą na każdą kieszeń, sam się przekonaj, kupując do testu:

BOJ

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube https://www.youtube.com/channel/UC4-kEy6FLBCu0VV6XsewtTQ

Dodaj komentarz