Robusta Acebo Negro

W trakcie różnorakiej pracy najczęściej skupiamy się na ochronie dłoni, wzroku i słuchu. Często zapominając jak bardzo ważną i wręcz podstawową częścią ciała, która powinniśmy chronić są nasze stopy, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy.

Często zapominamy o niebezpieczeństwach, które mogą znajdować się na ziemi, ale i również o tych, które mogą spaść z wysokości i tym samym narazić nasze stopy na wszelakiego rodzaju uszkodzenia bądź kontuzje.

Dobór odpowiedniego rodzaju obuwia ochronnego w zależności od wykonywanej pracy, to jeden z podstawowych priorytetów, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo przy każdej pracy.

Nasza firma proponuje państwu obuwie ochronne renomowanej marki Robusta model Acebo Negro. But ten wykonany jest z niezwykle wygodnej oraz oddychającej zamszowej skóry. Podeszwa z systemem NON BENDNIG, która zapobiega skręceniu stopy na śliskim podłożu. Ponadto producent tego obuwia oferuje nam podnosek niemetaliczny o wytrzymałości 200J, dzięki czemu zyskuje na mniejszej wadze, co jest dużą zaletą, gdyż but jest lżejszy i wygodniejszy od pozostałych modeli na rynku.

Kolejną zaletą Acebo Negro jest wkładka antyprzebiciowa, antyelektrostatyczna i antybakteryjna wchłaniająca pot, oraz  amortyzacja w rejonie piety tzw. pięta absorpcyjna.

Producent oferuje również ten model buta bez wkładki antyprzebicowej.

 

Dodaj komentarz