Robusta Acebo Negro

W trakcie różnorakiej pracy najczęściej skupiamy się na ochronie dłoni, wzroku i słuchu. Często zapominając jak bardzo ważną i wręcz podstawową częścią ciała, która powinniśmy chronić są nasze stopy, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy.

Często zapominamy o niebezpieczeństwach, które mogą znajdować się na ziemi, ale i również o tych, które mogą spaść z wysokości i tym samym narazić nasze stopy na wszelakiego rodzaju uszkodzenia bądź kontuzje.

Dobór odpowiedniego rodzaju obuwia ochronnego w zależności od wykonywanej pracy, to jeden z podstawowych priorytetów, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo przy każdej pracy.

Nasza firma proponuje państwu obuwie ochronne renomowanej marki Robusta model Acebo Negro. But ten wykonany jest z niezwykle wygodnej oraz oddychającej zamszowej skóry. Podeszwa z systemem NON BENDNIG, która zapobiega skręceniu stopy na śliskim podłożu. Ponadto producent tego obuwia oferuje nam podnosek niemetaliczny o wytrzymałości 200J, dzięki czemu zyskuje na mniejszej wadze, co jest dużą zaletą, gdyż but jest lżejszy i wygodniejszy od pozostałych modeli na rynku.

Kolejną zaletą Acebo Negro jest wkładka antyprzebiciowa, antyelektrostatyczna i antybakteryjna wchłaniająca pot, oraz  amortyzacja w rejonie piety tzw. pięta absorpcyjna.

Producent oferuje również ten model buta bez wkładki antyprzebicowej.

Zapraszamy do odwiedzenia katalogu internetowego marki ROBUSTA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *