Ochrona słuchu – Nauszniki Peltor Optime III

Bardzo ważną i istotną rzeczą jest aby chronić słuch, gdyż jest w szczególności narażony na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa.  W wielu branżach istnieje zagrożenie, które może spowodować uszczerbek bądź utratę słuchu. Dbanie o słuch pracowników, to priorytet każdego pracodawcy. Dobranie odpowiedniego rodzaju ochrony słuchu pozwala na bezpieczną i wygodną pracę nawet w najbardziej hałaśliwych warunkach.

Nasza firma oferuje państwu idealne rozwiązanie jakim są nauszniki z serii Peltor Optime III H540A.

Nauszniki te są przeznaczone do ochrony przed bardzo wysokim poziomem hałasu występującym chociażby na lotniskach, górnictwie, przemyśle ciężkim oraz innych stanowiskach z uciążliwym hałasem. Funkcja ochrony wykorzystuje technologię podwójnej obudowy, co minimalizuje rezonans wewnątrz czaszy i zapewnia maksymalne tłumienie dźwięków o wysokiej częstotliwości. Akustyczne połączenie między wewnętrzną przestrzenią i przestrzenią między obudowami zapewnia natomiast maksymalne tłumienie przy niskich częstotliwościach.

Główne zalety modelu Peltor Optime III H540A to:

  • poziom ochrony 95dB-110dB
  • materiały z jakich je wyprodukowano są najlepszej jakości
  • dzięki pałąkowi wykonanemu ze stali nierdzewnej siła dociskowa nawet przy długotrwałej pracy pozostaje taka sama
  • niezwykle wytrzymałe
  • możliwość łączenia nauszników z innymi produktami (np. kask)
  • dostępny również wymienny zestaw higieniczny (poduszki oraz gąbki)

Istotną zaletą tego modelu są występujące nauszniki w kolorze jaskrawozielonym (wersja Hi-Viz) co zapewnia bardzo dobrą widoczność pracownika a jednocześnie bardzo dobrą ochronę słuchu.

Pamiętajmy, słuch można łatwo uszkodzić ale też łatwo jest go chronić !!

Dodaj komentarz