Krótkie spodnie Hetman 255


Upalne lato może okazać się jedną z najbardziej uciążliwych pór, jeżeli w grę wchodzi praca. Bardzo często szukamy wtedy sposobów na ochłodę i możliwości noszenia jak najlżejszej odzieży roboczej, która nie będzie zakrywać całego ciała. Wszędzie tam, gdzie możemy sobie na to pozwolić na ratunek mogą przyjść krótkie spodenki robocze,
Postaw więc na sprawdzone, wysokiej jakości krótkie spodnie robocze „HETMAN 255”. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo pracowników, zapewniając im optymalne warunki do realizacji codziennych zadań.

Odzież robocza Hetman to nowoczesny design, modna kolorystyka, wysoka jakość wykonania!
Niska gramatura i dodatek bawełny pozwalają na swobodny przepływ powietrza, zapobiegając poceniu się oraz przegrzaniu. Dużym plusem jest to, że tak jak spodnie robocze długie posiadają aż 6 praktycznych i funkcjonalnych kieszeni w tym jedna bojówkowa z kieszenią na telefon komórkowy oraz calówka ze szlufką na młotek. Dodatkowo krótkie spodnie Hetman 255 wzmocnione zostały ryglówkami w miejscach, które są najbardziej narażone na rozdarcia. W pasie posiadają po bokach gumkę ściągającą co pozwala na swobodę ruchów podczas wykonywania pracy.

Dodaj komentarz