Chłodzi dłonie oraz zapobiega poceniu

 

PIERWSZY NA ŚWIECIE ANTYPERSPIRANT DO RĘKAWIC

Obecnie 97% użytkowników rękawic twierdzi, że komfort jest dla nich priorytetem numer jeden, jeśli chodzi o wybór produktu — najważniejszym problemem jest natomiast pocenie się dłoni. Dlaczego?

Skóra, największy narząd naszego ciała, służy do  regulacji jego temperatury poprzez pocenie (termoregulacji). Na 1 centymetrze kwadratowym ludzkiej skóry znajduje się przeciętnie 155 gruczołów potowych — na dłoniach jest ich jednak o 83% więcej niż na reszcie ciała.

Na wierzchu dłoni znajduje się po 200 gruczołów potowych na centymetr kwadratowy, podczas gdy na ich spodzie aż 370.
Jeśli dłoń zostanie dodatkowo umieszczona w rękawicy, stanie się jasne, dlaczego pocenie się rąk jest odwiecznym problemem.

JAK TO DZIAŁA?

REGULACJA
ABY CHŁODZIĆ WNĘTRZE RĘKAWICY
Zintegrowane z wyściółką rękawicy mikrokapsułki zostają aktywowane, gdy wzrasta temperatura — uwalniają wówczas naturalny antyperspirant, aby regulować pocenie i utrzymywać suchość dłoni.

WENTYLACJA
ABY RĘKAWICE DAWAŁY POCZUCIE ŚWIEŻOŚCI
Zastosowana w procesie wytwarzania powłoki technologia opiera się na sieci kanalików posiadających specjalną strukturę, które gwarantują optymalną jakość powietrza i temperaturę wewnątrz rękawicy.

CYRKULACJA
ABY RĘKAWICE ZAPEWNIAŁY SPRAWNOŚĆ DŁONI
W trakcie pracy dłonie wypychają powietrze z dokładnie dopasowanych rękawic za pośrednictwem opatentowanych kanalików w powłoce, które mają specjalną strukturę. Pozwala to na zapewnienie 360° oddychalności i usuwanie wilgoci w celu zagwarantowania optymalnej jakości powietrza oraz temperatury — osiąganie tych celów jest obecnie dodatkowo wspierane dzięki zastosowaniu naszej nowej technologii całodziennego antyperspirantu.

ATESTOWANE DERMATOLOGICZNIE

We współpracy z naszym partnerem, organizacją Skin Health Alliance, zadbaliśmy o to, aby nasza platforma technologiczna
AD-APT® uzyskała stosowne atesty dermatologiczne. Atest stanowi gwarancję bezpieczeństwa technologii dla skóry, solidności
metod naukowych i badawczych zastosowanych w procesie tworzenia rozwiązania AD-APT®, a także jego zgodności z międzynarodowymi normami regulacyjnymi.

Dodaj komentarz