[+FILM] Base Cloro – białe buty ochronne, które można prać

Firmy zajmujące się przetwarzaniem i produkcją artykułów spożywczych muszą sobie radzić z wieloma wyzwaniami. Jednym z czynników mających decydujący wpływ na proces wytwarzania żywności i jej jakość jest zachowanie standardów dotyczących czystości na halach produkcyjnych. W zależności od rodzaju produkcji stosuje się wiele różnych sposobów na spełnienie określanych normami wymagań. W zakładach tworzy się strefy przejściowe, ogranicza się przemieszczanie pracowników po obszarach produkcyjnych. Aby usunąć powstałe przy produkcji odpady oraz utrzymać odpowiedni poziom higieny, myje się i spłukuje posadzki. Istotną częścią tych wszystkich procesów jest dobór właściwego obuwia dla pracowników. Ważne by spełniało wymagania dotyczące bezpieczeństwa i wytrzymywało warunki związane z procesami produkcyjnymi i utrzymaniem higieny (tłuszcz roślinny i zwierzęcy, woda, śliska nawierzchnia, itd.).

Odpowiedzią na przedstawione wyzwania mogą być półbuty ochronne Base Cloro.

Jest to obuwie zaprojektowane i wykonane z myślą o pracy w obszarach z podwyższonymi standardami utrzymania czystości. Takie występują np. w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym. Wodoodporna mikrofibra, z której wyprodukowano wierzch butów doskonale daje sobie radę zarówno w mokrym, jak i suchym środowisku pracy. Wysokiej jakości podszewka zapewnia najlepszą oddychalność i trwałą ochronę antybakteryjną. Zapobiega w ten sposób powstawaniu wewnątrz butów nieprzyjemnego zapachu. Połączenie mikrofibry z podszewką wykonaną z materiału 3D high-tech, daje pracownikowi komfort zachowania suchej stopy w trakcie pracy. Pozwala także, jeśli zachodzi taka potrzeba, umyć, a nawet wyprać buty. Ergonomiczny kształt i miękkość zapiętka podnoszą komfort użytkowania butów i bezpieczeństwo stopy.

białe buty base cloro

Dzięki technologii AirTech firma Base uzyskała wyjątkowo elastyczną podeszwę z bardzo dobrą amortyzacją w części piętowej. W konsekwencji pracownik odczuwa większą wygodę i znacznie mniejsze zmęczenie stóp po zakończeniu dnia pracy. Kształt bieżnika i jakość zastosowanego materiału (dobrej jakości poliuretan) pozwoliły uzyskać najwyższej klasy odporności na poślizg (poziom SRC). Oznacza to, że model Cloro wykazuje właściwości antypoślizgowe zarówno na podłożu ceramicznym pokrytym środkiem myjącym jak i na podłożu stalowym pokrytym glicerolem. W celu utrzymania podwyższonych standardów czystości, w wielu zakładach stosuje się mycie ceramicznych posadzek. Tu buty ochronne Base Cloro doskonale dopasowują się do wymagań i potrzeb pracodawców i pracowników.

Dodatkowym atutem są szeroka rozmiarówka (35-48) i dwie tęgości (damska 9 i męska 11), które umożliwiają dopasowanie butów dla przeważającej większości użytkowników.

Pranie obuwia roboczego – sposób na oszczędzanie

Obecnie na rynku pracy, firmy borykają się z dużą rotacją pracowników, a co za tym idzie z zwiększonymi kosztami. Co raz więcej zakładów wybiera rozwiązanie z częściowym zatrzymaniem kosztów związanymi z zatrudnieniem nowego pracownika. Pomaga w tym zastosowanie obuwia roboczego, które można wyprać, ozonować i wykorzystać ponownie. Idealnym przykładem jest model Base Cloro. Jest dedykowany przede wszystkim do zakładów, gdzie jest wymagane i stosowane białe obuwie ochronne. Jednak, producent widząc zainteresowanie tym modelem, wprowadził na rynek model bliźniaczy – B0507N Cloro w kolorze czarnym. Dzięki temu, każdy sektor produkcji dopuszczający półbuty do pracy, może uzyskać oszczędności.

Pamiętajmy, że w butach roboczych spędzamy większość życia, dlatego warto zadbać o swoje stopy i kręgosłup.

Raport z prania butów Base Cloro dostępny na życzenie, zapraszamy do kontaktu

czarne buty base cloro

Dodaj komentarz