AEROBIC

AEROBIC

Seria:                   RECORD
Klasa ochrony:     S1P ESD SRC
Rozmiary:             36-47
Nr. katalogowy:    B0617

 

 

Opis

Podnosek wytrzymuje uderzenie do 200J
Właściwości antystatyczne
Amortyzacja w obszarze pięty
Podeszwa antyprzebiciowa
Podeszwa odporna na olej
Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak jakichkolwiek metalowych elementów
Wkładka zgodna z normą DGUV112-191
Szerokość noska 11cm - męska
Szerokość noska 10cm - damska

Sandały ochronne AEROBIC marki BASE PROTECTION

Wykonane ze skóry zamszowej, sandały ochronne BASE AEROBIC.

Sandały AEROBIC to całkowicie niezawierający metalu model lekkiej, przeciwzmęczeniowej serii RECORD.  Ponadto sandały AEROBIC zapewniają najwyższy standard pod względem antypoślizgowości (SRC).

Podszewka 

sstop

Wkładka antyprzebiciowa 

fnf

Wyjmowana wkładka

dna

Podeszwa przeciwzmęczeniowa

dna

Podnosek

dna

Podeszwa (AirTech+Tpu-Skin®) w tym modelu jest miękka, bardziej elastyczna oraz zwiększa efekt amortyzacji, dzięki czemu przeciwdziała zmęczeniu. Co więcej, wyjmowana, anatomicznie ukształtowana wkładka (Dry’n Air®) zapewnia termoregulację w bucie, umożliwiając maksymalną oddychalność i przeciwdziałą poceniu się stopy. Aby sandały były lżejsze i bardziej komfortowe, w tym modelu zdecydowano się na niemetalową wkładkę antyprzebiciową (Fresh’n Flex), a dzięki zastosowaniu kompozytowego podnoska (SlimCap), stworzono model całkowicie pozbawiony metalu. Dodatkowo wewnątrz butów zastosowano antybakteryjną podszewkę (SmellStop) wykonaną z zaawansowanej technologicznie tkaniny zapobiegającej powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. 

Dowiedz się więcej o patentach i technologiach.

AitTech + tpu-skin

Dzięki opatentowanej przez Base technologii „AirTech + Tpu-Skin®”, buty są wyposażone przede wszystkim w podeszwę zapobiegającą zmęczeniu z efektem amortyzacji. Ekskluzywna technologia umożliwia wyprodukowanie niezwykle kompaktowej, ale wytrzymałej podeszwy zewnętrznej. Ma tylko 0,2 mm grubości, ale jest wyjątkowo odporna na ścieranie i elastyczna. Co więcej ze względu na cienką podeszwę zewnętrzną można zastosować grubszą podeszwę środkową. Dodatkowo jest ona miękka, elastyczna i optymalnie rozkłada ciężar ciała na cały but. Obie podeszwy w połączeniu zapewniają większą elastyczność, efekt przeciwzmęczeniowy i lepszy efekt amortyzacji. Podeszwa jest również antystatyczna i odporna na oleje i benzynę.

Fresh'n Flex

Niemetalowa wkładka antyprzebiciowa. Dzięki zastosowaniu wkładek tekstylnych elastyczność jest o wiele lepsza od tradycyjnych wkładek stalowych, a także porównywalna z obuwiem bez wkładek antyprzebiciowych. Ponadto wkładka fresh’n flex ma nieco większą powierzchnię niż wkładki stalowe, dlatego skutecznie ochrania większy obszar stopy.

Dry,n Air RECORD ESD

Specjalistyczna wkładka do butów zaprojektowana tak, by zapewnić termoregulację w bucie. 

Technologia Dry'n Air  utrzymuje stopę suchą nawet po wielu godzinach noszenia i pracy.

a

 

Świeże powietrze dostaje się do podbicia przez wkładkę.

b

Podczas spaceru, ciśnienie pięty pcha powietrze do przodu, chwytając wilgotność.

c

Wilgotne i ciepłe powietrze jest popychane w górę, rozpraszanie ciepła.

d

Sekretem jest system zawsze wolnych kanałów i otworów w ergonomicznej wkładce.

 

SmellStop

SmellStop jest anty-zapachową podszewką, która zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Dzięki SmellStop stopa pozostaje zdrowa. Ponadto SmellStop zmniejsza ryzyko infekcji grzybiczych, które są spowodowane bakteryjnym rozkładem potu. Ta innowacyjna technologia sprawia, że Twoje buty stają się zdrowsze i bezpieczniejsze, dzięki czemu Twoje stopy zyskują najwyższy poziom ochrony i komfortu.

SlimCap
Dzięki SlimCap obuwie jest lżejsze w porównaniu ze standardami rynkowymi.  Niemetalowy podnosek SlimCap o grubości zaledwie 6,5 mm. Dzięki temu pozostawia więcej miejsca na stopę. Jednak ta redukcja nie wpływa na wydajność butów ochronnych.  Ostatecznie but jest nie tylko mniejszy i lżejszy, ale jest również bardziej elastyczny oraz izoluje ciepło.
Wyposażony w pasek ochronny dopasowany do podnoska, zapobiega przypadkowemu oderwaniu się od niego, a tym samym zmniejsza bolesny ucisk na palce.

PRZYKŁADY PRZEZNACZENIA

motoryzacja, zautomatyzowane linie montażowe, przemysł budowlany

Parametry:

MODEL

AEROBIC

SERIA

RECORD

NR KATALOGOWY

B0617

KLASA OCHRONY

S1P ESD SRC

CHOLEWKA

skóra zamszowa

PODNOSEK

kompozytowy SlimCap

PODSZEWKA

antybakteryjna, antyzapachowa SmellStop

WKŁADKA

wspomagająca termoregulację Dry'n Air RECORD ESD®

WKŁADKA ANTYPRZEBICIOWA

niemetaliczna Fresh'n Flex

PODESZWA

AirTech+Tpu-Skin®
przeciwzmęczeniowa, elastyczna,
antystatyczna (A),
odporna na oleje i benzynę (FO),
antypoślizgowa (SRC)

RODZAJ ZAPIĘCIA

rzep

Materiały dodatkowe:

Ważne jest dbanie o nogi a zwłaszcza o stopy. Więc pamiętajmy na co zwrócić uwagę za nim wybierzemy buty do pracy na lato.

Może spodoba się również…