Wspólny projekt z mgr inż. Małgorzatą Serafin.

W rozpadającym się budynku nie szukamy problemów na najwyższych kondygnacjach, zawsze zaczynamy od fundamentu – dlaczego inaczej postępujemy z naszym ciałem? Jeśli mamy problemy z kręgosłupem, biodrem, kolanem lub obciążającą pracę – zacznijmy od stóp. To one są fundamentem naszego ciała.


Małgorzata zajmuje się badaniem, doborem i produkcją sprzętu ortopedycznego, ze specjalizacją dotyczącą kończyny dolnej. Wyznaje zasadę kompleksowego podejścia do pacjenta i charakteryzuje się otwartością umysłu na rozwiązania nowe, innowacyjne i wychodzące poza narzucone szablony. Wzmianki o jej działalności, można zobaczyć m.in. w poniższym fragmencie prasy.

Wspólnie chcemy wyznaczać nową wartość oraz jakość, wprowadzać bezpieczne i nowoczesne rozwiązania, które na celu mają zapewnić większy komfort użytkownikowi na co dzień.

Dlatego łączymy siły i odpowiadamy na pytanie: co o łączy firmę Eden Net Group, mgr. inż. Małgorzatę Serafin, markę Base i Robusta?
Jeden cel – zwiększenie komfortu i zapewnienie odpowiedniego doboru obuwia i wkładek dla dobrego funkcjonowania, ze szczególnym naciskiem na aspekty zdrowotne!

Kilka słów o marce
Komfort inspirował Base Protection od pierwszego dnia działalności. Firma produkuje obuwie bezpieczne, łącząc technologię i wymagania funkcjonalne, odpowiadając na potrzeby profesjonalistów i bardziej wymagających klientów. Działalność badawczo – rozwojowa zaowocowała opatentowanymi rozwiązaniami, które powodują, że obuwie Base chce się nosić nawet po pracy.

Kilka słów o marce
Robusta® jest producentem bezpiecznego obuwia zawodowego od 2000 roku. Specjalizując się w przemyśle, leśnictwie, sektorze spożywczym i żywieniowym oraz służbie zdrowia. Marka dostarcza rozwiązania dostosowane do zamówienia w celu spełniania wymagań i potrzeb klienta.

Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów o projekcie, a tym czasem zapraszamy do przeczytania artykułu o tym “Dlaczego ból kolana, biodra, kręgosłupa ma tak duży związek z biomechaniką stopy? “

Dodaj komentarz