Trzy propozycje obuwia z systemem BOA

Co to jest system wiązania BOA?

Prawie 20 lat temu Gary Hammerslag chciał zrewolucjonizować jazdę na snowboardzie. Chciał, aby wiązanie butów było, szybsze, łatwiejsze i wygodniejsze. Co za tym idzie, chciał, aby można było wiązać buty bez konieczności ściągania rękawic. Opatentował system wiązania BOA, który sprawnie i błyskawiczne pomoże wiązać buty sportowe. Jak się okazało, ten sposób wiązadeł sprawdził się nie tylko w sporcie, lecz także znalazł swoje miejsce w butach bhp.

Jak działa system wiązania BOA?

System wiązania BOA sprawnie zastępuje zwykłe sznurówki. Wykorzystane są do tego zaplecione linki, znajdujące się w płaszczu zewnętrznym, który wykonano ze specjalnego materiału. I takim sposobem otrzymujemy dedykowane wiązanie BOA. Wykorzystana w nim linka za pomocą pokrętła działa w jednym kierunku. Charakterystyczny “klik” sprawia, że z łatwością buta możemy rozwiązać poprzez uniesienie pokrętła i tak zwalniamy blokadę linek.

Dziś mamy dla Was trzy sprawdzone modele obuwia właśnie z systemem wiązania BOA.

MODEL BE-READY

Model K-TREK

buty z systemem boa

Model Be-Fast Top

Jakie masz korzyści jeśli wybierasz buty z wiązaniem typu BOA?

  • komfort noszenia butów
  • łatwość w zapinaniu
  • łatwość w regulowaniu zapięcia

Jeżeli jesteś zainteresowany jednym z powyższych modeli zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego, jeżeli interesuje Cię większa ilość – skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.Dodaj komentarz