Targi Sicur w Madrycie – relacja

W dniach 20-23 lutego odbyły się targi SICUR, organizowane przez IFEMA na których mieliśmy okazję być.
Razem z naszymi partnerami i markami prezentującymi swoje produkty, analizowaliśmy wyzwania i zagrożenia tak by dobrać odpowiednie rozwiązanie gwarantując bezpieczeństwo.

Warto zwrócić uwagę na innowacyjne projekty marki Robusta w tym na projekt AYR Preventia, który również tworzy i wspiera Margarita Fuentes – międzynarodowa atletka.
Jako profesjonalny sportowiec zawodniczka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że buty to jej narzędzie pracy, dlatego tez musi ono być najwyższej jakości i wydajności każdego dnia. Każda kolekcja marki zanim zostanie stworzona poprzedzona jest szeregiem badań i testów w tym w obuwiu sportowym i przetestowane przez międzynarodową zawodniczkę Margaritę. Stąd innowacja w obuwiu roboczym ma osiągi na poziomie osiągów najlepszych sportowców tak jak to na targach komentowała Margarita.

źródło: www.facebook.com/RobustaCalzados/

Marka Univet również zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami i propozycjami zarówno dla pracowników jak i sportowców.

W najbliższym czasie wszystkie propozycje będą dostępne na naszych stronach, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się dostępną ofertą:
– obuwie – robusta.com.pl
– okulary – univet.eng.pl
– rękawice- mafepe.pl

Szczególnie przyjemnie wspominamy spotkanie z markami z którymi współpracujemy od wielu lat czyli Robusta, Mafepe, Base czy Univet.

Dodaj komentarz