Spotkanie w stylu włoskim z marką Base – kluczowe zagadnienia

W ostatnim czasie mieliśmy okazję po raz kolejny spotkać się z przedstawicielem jednej z naszych flagowych marek Base Protection.
Dla nas bardzo ważny jest rozwój na co zdecydowanie mocno również stawia marka Base. Szybki rozwój technologiczny marki, wspólnie wyznaczane cele i jak najlepsze dostosowanie produktów do potrzeb użytkowników sprawia, że nasze spotkania są niezwykle efektywne!

Poznajcie odpowiedzi na kilka z wielu poruszanych wątków na spotkaniu. Na pytania odpowiadał oczywiście sam przedstawiciel Marki.

1. Ostatnia kolekcja KAPTIV® zachwyca swoim designem i właściwościami. Co użytkownicy, cenią sobie najbardziej w modelach z tej kolekcji – jak rynek przyjął nowe modele?

Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli nową kolekcję. Nowoczesne wzornictwo przekonało nie tylko młodych użytkowników. Pokazujemy, że można stworzyć obuwie robocze, które wygląda równie dobrze jak obuwie sportowe. Kiedy natomiast klient zacznie użytkować nasze modele z kolekcji KAPTIV® zaskakują ponownie: niesamowitym komfortem użytkowania. Opatentowane rozwiązanie idaptive® gwarantuje unikalną wygodę i daje bezpieczeństwo stawom. Nasi klienci doceniają, że nawet po 12 godzinach „na nogach” nie odczuwają w modelach KATPIV® BASE PROTECTION zmęczenia stóp i stawów. Zaczynają się o tym przekonywać także nasi klienci w Polsce.


2. Czym na wiosnę/lato 2019 zaskoczy nas BASE PROTECTION? 

W naszej kolekcji pojawiają się modele z cholewką z nowego materiału, który ma dobre właściwości, jeśli chodzi o paroprzepuszczalność (czyli oddychalność), a równocześnie bardzo dobrze chroni przed wodą. Nowe, bardzo lekkie modele w klasie S3 chcemy zaproponować tym, którzy nie pracują w trudnych warunkach i dużo czasu spędzają wewnątrz, ale potrzebują także ochrony przed zachlapaniem, kiedy muszą wyjść z magazynu czy hali produkcyjnej na niesprzyjające warunki pogodowe.

3. W takim razie może kilka słów o przyszłych planach marki BASE PROTECTION? 
Na co najbardziej marka zwraca uwagę przy tworzeniu obuwia i w jakim kierunku projektowym czy ze względu na przeznaczenie butów marka podąża? 

Śledzimy trendy na rynku obuwia bezpiecznego, ale także na rynku modowym i staramy się proponować obuwie, które nie odbiega wyglądem od obuwia „cywilnego”, a wręcz może być atrakcyjnym uzupełnieniem stroju pracownika. Rynek pracy się zmienia – wchodzą na niego młodzi ludzie, którzy dużą wagę przywiązują do atrakcyjnego designu, ale też do bezpieczeństwa w pracy. Stąd BASE PROTECTION od początku oferuje nie tylko typowe obuwie robocze, ale także wiele modeli do prac lekkich, z atrakcyjnym wzornictwem. Stopniowo także w przemyśle lekkim i usługach pracodawcy i pracownicy będą poszukiwać wygodnego i bezpiecznego obuwia, które dobrze się prezentuje. BASE PROTECTION ma dla nich gotową ofertę. Przy czym nie zapominamy o pracownikach, którzy potrzebują ochrony przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Tu uchylę rąbka tajemnicy: będziemy mieć także nową, ciekawą propozycję do prac w trudnych warunkach i na trudnych podłożach.

Obecnie oprócz projektów związanych z nowymi kolekcjami przygotowaliśmy specjalny projekt który ułatwi zamawianie produktów. Zobaczcie tutaj.

Dodaj komentarz