Robusta – solidne obuwie robocze

Czym wyróżnia się marka Robusta?
O tym dziś kilka słów.

Pracownik nie może być dopuszczony do pracy bez obuwia roboczego dobranego do rodzaju wykonywanej pracy. Obuwie ochronne powinno być używane przy stałym wykonywaniu prac, przy których występuje intensywne brudzenie lub działają inne czynniki powodujące przyspieszenie niszczenia własnego obuwia pracownika.

robusta

Obuwie robocze i pozostałe ochrony nóg mają za zadanie chronić przed: urazami mechanicznymi, iskrami i gorącymi odpryskami metali, wysoką temperaturą, chłodem, płynnymi środkami chemicznymi, gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych, porażeniem prądem elektrycznym oraz zniekształceniem stóp.
Obuwie Robusta® SL, jest producentem obuwia ochronnego i profesjonalnego od 2000 roku. To młoda, hiszpańska firma z regionu la Rioja, w ciągłej ewolucji.
Firma stała się krajowym i międzynarodowym punktem odniesienia w stosunku do obuwia roboczego z katalogiem o ponad 300 pozycjami skierowanymi do sektora przemysłowego, żywności, leśnictwa, bezpieczeństwa i zdrowia.

https://eng.pl/produkt/robusta-obuwie-pino/

Zakres oferowanego obuwia roboczego letniego i zimowego: trzewiki, półbuty, sandały, obuwie wyjściowe służbowe, sandały, buty dla spawaczy, hutników, do przemysły spożywczego i wojska.
Firma oferuje również obuwie specjalistyczne (buty z podeszwą antypoślizgową, olejoodporną, antyprzebiciową, z metalowym lub kompozytowym podnoskiem, antyelektrostatyczne, zabezpieczające przed zgnieceniem itd.). Przy odpowiedniej ilości istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania butów na każde stanowisko lub modyfikacji już istniejących rozwiązań.
Ewolucja jaką przyjmuje umożliwia zjednoczenie klientów z filozofią pracy, opartą na stałym wsparciu serwisowym i rygorystycznym planie produkcji i jakości produktu oraz wkładu rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego klienta. To bezpośrednie sprzężenie zwrotne rynku dostarcza firmie informacji z pierwszej ręki do opracowania przyszłych rozwiązań.

Doskonały poziom jakości, jakim dysponują wszystkie produkty wytwarzane przez firmę Robusta® S.L, umożliwił jej uzyskanie certyfikatów ISO 9001 i ISO 14001.
Ten certyfikat staje się potwierdzeniem dojrzałości i skuteczności systemu jakości Robusta® S.L i potwierdza wolę rozwoju w linii ciągłego postępu i dawania każdego dnia dokładniejszej odpowiedzi na oczekiwania klientów. Postęp ten został wzmocniony w 2008 r. Dzięki osiągnięciu certyfikatu OSHAS 18001, który uznaje plan zapobiegania ryzyku zawodowemu i bezpieczeństwa wdrożony w Robusta® S.L.
Obecnie informacje są podstawowym atutem dla świadczenia usług i skutecznego podejmowania decyzji w każdej organizacji, dlatego w Robusta® SL istnieje wyraźne zobowiązanie do ich ochrony, w ramach strategii ukierunkowanej do ciągłości biznesowej, zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie.

Dodaj komentarz