Mafepe Crapa – rękawice idealnie dobrane do dłoni

Rękawice to niezwykle ważny element ochrony osobistej przy wykonywaniu wielu prac. Aby zapewniły odpowiedni poziom bezpieczeństwa, należy poświęcić sporo uwagi przy ich wyborze. Źle dobrane rękawice nie tylko nie chronią dłoni przed czynnikami szkodliwymi, ale są niewygodne, mogą również powodować otarcia lub nadpotliwość. Rękawice ochronne należy stosować tam gdzie występuje zagrożenie przeniknięcia przez skórę substancji szkodliwych lub istnieje ryzyko zranienia. Szczególne niebezpieczeństwo stanowi wysoka temperatura, stłuczenie, wilgoć czy zagrożenia mechaniczne.

Mafepe Crapa

Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić model rękawic CRAPA solidnej marki Mafepe. Model ten zyskał swoją popularność i przychylność wielu pracowników jak i przełożonych. Zalety najczęściej wymieniane przez pracowników to: miękkość, idealne dopasowanie do dłoni czy pewniejszy, bardziej precyzyjny chwyt. Teraz przedstawimy Wam kilka faktów na temat tej komfortowej rękawicy.
Całościowo zostały wykonane z naturalnej skóry. Niesie to za sobą szereg plusów, między innymi to, że zapewniają dłoniom wentylację. Klasyczne materiały syntetyczne tej właściwości nie posiadają.

rękawice ochronne
Niezwykle ważny jest rozmiar
Pełna rozmiarówka od 7 do 11 przekłada się na komfort używania rękawic. Jeżeli są odpowiednio dopasowane, narzędzia pewniej leżą w dłoni, wykonywane prace zyskują większą precyzję, a obowiązki wykonuje się szybciej i staranniej. Za małe lub zbyt duże krepują ruchy, co więcej powodują, że dłonie się pocą, a palce są skrępowane – wtedy wykonywane czynności są męczące i uciążliwe. Dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje wzmocnienie pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym.
CRAPA-600x600

Modele również dla Kobiet
Możliwość wyboru rozmiaru to ogromny plus w szczególności dla pomijanych w wielu branżach Kobiet. Wcześniej wykonywanie wielu pracy w za dużych rękawicach nie pozwalało na efektywną pracę, teraz już jest to możliwe! Mniejsze rozmiary idealnie nadają się na kobiecie dłonie. Bezszwowy palec wskazujący gwarantuje większą manualność.

Zastosowanie
Rękawice przeznaczone są do wszelkich prac manualnych, monterskich, spawalniczych czy mechanicznych. Jak mówi jeden z pracowników używających rękawice “czuję duże dopasowanie rękawic do rąk, są miękkie i dużo wolniej się zużywają niż poprzednie”, wskazuje również na ich doskonałą jakość. Efektywność pracy w prezentowanych rękawicach w wielu firmach zdecydowanie wzrosła, a ich chęć zakładania ze względu na dopasowane rozmiary można określić jako bardzo entuzjastyczną.

Bądź liderem na rynku dzięki rozwiązaniom personalizowanym specjalnie dla Ciebie. Nasi specjaliści doradzą w zakresie ochrony indywidualnej bhp czy optymalizacji procesów w Twojej firmie.

Dodaj komentarz