Rękawice do prac precyzyjnych – poznaj główne cechy modelu G18SP

Rękawice które zyskały przydomek ” dodatkowej skóry” grają główne skrzypce w naszym dzisiejszym artykule. Rękawice które cechują się dużą manualnością, świetnym chwytem i ogromnym komfortem w użytkowaniu. Zalet tych rękawic możemy wymieniać wiele, nie bez przyczyny bo jak sami użytkownicy określają rękawice jako “idealnie dopasowane do dłoni”, “nie czuje się, że ma się je na dłoni”.

Rękawice dostępne są w różnych rozmiarach co jest standardem producenta marki Mafepe i co daje kolejną gwarancje idealnego dopasowania do dłoni. Dostępne rozmiary 6, 7, 8, 9, i 10. Te mniejsze rozmiary z całej partii świetnie sprawdzają się dla Kobiet na stanowiskach np. kontroli jakości.

Przy pracach w których wymagana jest precyzja przy składaniu i montażu elementów jak: produkcja elektroniki, urządzeń elektrycznych, w laboratoriach, w przemyśle lotniczym, papierniczym czy też na tych stanowiskach na których wymagana jest ochrona produktu przed zanieczyszczeniem (pot, odciski palców) rękawice G18SP będą dedykowanym rozwiązaniem.

Rękawice wykonane są z bardzo cienkiego nylonu o splocie 18 i nalaniem cienkiej warstwy  poliuretanu w części chwytnej dla lepszego pochwytu. Dzięki temu posiadają właściwości pończochy – ultra cienkie i przewiewne a splot 18 powoduje że rękawica jest dość wytrzymała na zaciągnięcia materiału mimo niskich parametrów normy 368 – 2 1 1 1.

Jeżeli po przeczytaniu nasze artykułu sądzisz że i w Twojej branży/pracy rękawice sprawdzą się lub chciałbyś je przetestować skontaktuj się z naszym konsultantem.

Dodaj komentarz