Patenty i technologie w butach Robusta

METAPROTECTOR®

Jest to system ochrony obszaru wierzchniej części stopy, który ma za zadanie
w znacznym stopniu zmniejszyć, a w wielu wypadkach zapobiec urazom stopy,
które występowały przy upadku przedmiotu na wierzchnią część stopy znajdującą
się przed podnoskiem.

 

 

 

 


A.D.E. SYSTEM®

System różnego przeznaczenia, który bazuje na dwóch istotnych rozwiązaniach. Jednym z nich jest wielozadaniowość, system daje się przystosować do każdego modelu Robusta. Z drugiej strony został
on wykonany z połączenia gumy nitrylowej wraz z spienionym poliuretanem. W systemie tym jako bazę wykorzystano nitryl, dzięki temu uzyskano materiał posiadający wszystkie właściwości gumy nitrylowej (modyfikowanej chemicznie) w połączeniu z lekkością i wytrzymałością poliuretanu.


NON SLIP SYSTEM

System w podeszwie buta który minimalizuje ryzyko poślizgu. Technologia ta sprawia że but styka się maksymalnie dużą powierzchnią z podłożem. Dodatkowo specjalny wzór żłobień w podeszwie ułatwia odprowadzanie wody i innych płynów spod podeszwy co również zwiększa stabilność buta.


NON BENDING SYSTEM

Jest to system zapobiegający skręcaniu się stopy w kostce. Skręcenie stopy jest dosyć często występującym problemem szczególnie w miejscach gdzie pracownik musi chodzić po nierównym i wyboistym terenie. Skręcenie jest dosyć bolesnym urazem i może prowadzić do długotrwałej kontuzji. Non Bending System w butach Robusta zapobiega tego typu urazom chroniąc kostki przed skręceniem.


SAE. SHOCK ABSORBENT EFFECT

System w tylnej części podeszwy tłumiący drgania oraz zwiększający komfort chodzenia. Dodatkowo system ten przyczynia się do mniejszej wagi buta.

sae

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *