Odzież na lato – co wybrać?

Wyposażając swoich pracowników w odzież roboczą, należy być w pełni świadomym, że będzie ona miała bezpośredni wpływ na ich zdolność do bezpiecznego realizowania powierzonych zadań. Niewłaściwie dobrana odzież może być źródłem wielu uciążliwości fizycznych np. ograniczenie swobody ruchu jak też w okresie letnim przegrzanie.

W związku z tym na czas letni nasze propozycje.

Ubranie SZWED PLUS z cienkiej przewiewnej tkaniny, przeznaczone dla bardziej wymagającego klienta. Trójkolorowy finezyjnie dobrany układ kolorystyczny co zapewnia wyróżnienie się firmy spośród wielu. Zastosowanie kieszeni przestrzennych. Wzmocnione kolana z możliwością włożenia miękkich i chroniących przed urazami wkładek dających  poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Występuje w wersji z ogrodniczkami i spodniami do pasa. Można kupować dowolnie, samą bluzę i oddzielnie 2 rożne wersje spodni.

Nasza propozycja numer dwa to ubranie “HETMAN 255” jako Nowość w 2019 r. Nowoczesne i innowatorskie wzornictwo z systemem”AKTYWNYCH KOLAN”, możliwością włożenia wkładek oraz zastosowaniem elementów elastycznych w miejscach szczególnie narażonych na naprężanie i rozrywanie. Pozwala to doskonałą swobodę ruchów w czasie pracy i jednocześnie też dzięki temu spodnie charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. 
Dodatkowym atutem na okres letni jest to że występują również w wersji KRÓTKICH SPODENEK. To spodnie robocze, których nie chce się zdejmować!
Tak jak poprzednie ubranie to również można kupować dowolnie, samą bluzę i oddzielnie 3 różne wersje spodni (ogrodniczki, do pasa i krótkie spodenki).

Jeżeli szukacie wygodnej odzież roboczej na lato – zdecydowanie warto postawić na produkty wyżej wymienione Polskiego producenta – które wypróbowało już tysiące pracowników!

Dodaj komentarz