Ochrona i korekcja wzroku

Okulary BHP to dziś standardowy wymóg wyposażenia pracownika, jaki obowiązuje w firmach i zakładach pracy. Funkcja ochronna połączona z korekcją wady wzroku, to nie tylko usprawnienie pracy i zapewnienie niezbędnej ochrony wzroku, ale również komfort i wygoda.

Jeżeli jesteś pracodawcą lub osobą, która ma „pod sobą” ludzi, to wiesz jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo pracowników, ich samopoczucie oraz komfort podczas pracy. Każda instrukcja obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych w Unii Europejskiej mówi o konieczności stosowania ochrony wzroku. A co zrobić, jeśli osoba która musi chronić oczy ze względów bezpieczeństwa posiada jednocześnie wrodzoną lub nabytą wadę wzroku? Ochronne okulary korekcyjne to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Nie ma dyskomfortu z uwagi na noszenie dwóch par okularów. Zmniejsza się ryzyko zaparowania, oraz zwiększa wydajność pracy. Jest to również idealna alternatywa dla osób, które wcześniej w ogóle nie mogły pracować na określonych stanowiskach z powodu wad wzroku.

Seria okularów korekcyjnych UNIVET to:

  • maksymalna funkcjonalność
  • wygodne i lekkie oprawki
  • produkty kat. II certyfikowane zgodnie z normą EN166
  • produkty wykonywane pod zamówienie;
  • połączenie potrzeb i upodobań każdego użytkownika
  • produkty “Made in Italy”

Do oprawek UNIVET mogą być wstawione soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe i progresywne wykonane zarówno z PC jak i CR39.

Przykładowe produkty:

539-00-01-00 5x9-clear

 

Dodaj komentarz