Nowa linia obuwia ochronno-wizytowego od marki Base

Elegancja i komfort a bezpieczeństwo – czy można połączyć te dwa istotne elementy? Oczywiście. Odpowiedzią na potrzeby pracowników biurowych w firmach produkcyjnych, handlowców, audytorów czy architektów jest nowa linii obuwia OXFORD marki Base.

W większości miejsc pracy z uwagi na konieczność zabezpieczania pracowników, istnieje obowiązek chronienia stóp za pomocą obuwia ochronnego. W zależności od ryzyka takie obuwie może być wyposażone w podnoski ochronne, wkładki antyprzebiciowe, podeszwy antypoślizgowe, ESD i inne.

Stąd wiele propozycji na rynku różniących się zarówno kształtem, zastosowanymi materiałami jak i poziomem zabezpieczenia.

Zasadnicze pytanie w tej kwestii jest takie: jak właściwie wyposażyć pracownika biurowego , który przez większość dnia nie potrzebuje tego typu ochrony , ale z racji pełnionych obowiązków musi udać się w miejsca gdzie już takie zabezpieczenie jest wymagane?

Odpowiedzią są już wcześniej wspomniane modele od firmy Base w postaci linii obuwia OXFORD.

Przede wszystkim pracownicy biurowi potrzebują obuwia które może być używane z formalnym strojem stąd takie obuwie musi cechować elegancja i stonowanie.
Linia OXFORD składa się z czterech wersji, aby stworzyć możliwość wyboru dla możliwie najlepszego dopasowania. Udało się zastosować innowacyjną konstrukcję podnoska kompozytowego, który dzięki specjalnemu kształtowi znakomicie komponuje się w eleganckim obuwiu. Udało się przez to zapobiec utracie komfortu kosztem zachowania elegancji.

Obuwie jest maksymalnie komfortowe w bardzo szerokim zakresie stosowania z uwagi jego uniwersalność.
Wszystkie cztery modele serii biurowej są obuwiem wykonanym z prawdziwej skóry, podsiadają wyściółkę wykonaną z wysokiej jakości mikrofibry z jonami srebra oraz amortyzującą podeszwę.

W całej linii występują 4 modele:

Obuwie zapewnia maksymalnie szeroki zakres ochrony z uwagi, że może być stosowane w przeróżnych miejscach, gdzie wymagany jest zróżnicowany poziom bezpieczeństwa.
Producentowi udało się zrealizować ten postulat poprzez umieszczenie we wszystkich czterech modelach najważniejszych cech ochronnych w postaci podnoska ochronnego , wkładki niemetalowej antyprzebiciowej, właściwości ESD, podwyższonej odporności na wchłanianie wody.

Dla kogo przyrzeczona jest linia obuwia Oxford?

Przede wszystkim wszyscy Ci , którzy w ramach swoich obowiązków mogą się znaleźć zarówno w miejscach produkcji, gdzie występują zagrożenia – jak i w przestrzeni biurowej i w miejscach oficjalnych spotkań. Przykładowo: architekci , przedstawiciele biurowi, przedstawiciele handlowi kierownicy produkcji, planiści, informatycy itp.

Wszystkie modele znajdziecie w naszym sklepie internetowym, a jeżeli interesuje Was większa ilość obuwia, zapraszamy do kontaktu – pdralus@eng.pl.

Dodaj komentarz