Czym wyróżniają się półbuty marki Base model Marathon?

Bardzo często pracownicy działu kadr, utrzymania ruchu jak i wszyscy inni pracownicy, którzy pracują w zmiennych warunkach, borykają się z odpowiednim doborem obuwia roboczego. Ma wpływ na to klika czynników.
Ze względu na szeroki zakres swoich obowiązków i możliwość przebywania w wielu strefach zagrożeń występujących w zakładach pracy, najlepszym rozwiązaniem byłoby posiadanie kilku par butów. Do tego dochodzi dobór odpowiedniej klasy buta.

Czy wybrać ochronę S1, S1P , a może klasę S3 – która z reguły jest cięższa i mało wygodna, a co za tym idzie mało praktyczna. Dodatkowym czynnikiem który ma wpływ na nasz komfort jest uczucie ciepła. Często źle dobrane buty kumulują ciepło, powodując uczucie wilgotnej stopy co wpływa negatywnie na komfort i samą pracę.

Mając na uwadze wyżej wymienione czynniki oraz kręgosłup o którym tak mało myślimy podczas wybierania obuwia chcielibyśmy zaproponować obuwie Base Marathon w klasie S3, który został zaprojektowany na stanowiska gdzie pracownik jest obciążony wykonywaniem dużej ilości kroków w różnych i zmiennych warunkach.

Charakterystyka obuwia

But wykonany z wodoodpornej tkaniny technicznej. Podszewka Smell Top wykonana z materiału 3D hi-tech gwarantuje najlepszą oddychalność i trwałą ochronę antybakteryjną: zapobiega rozmnażaniu bakterii i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Wyściełany zapiętek z LYCRY zmniejsza nacisk na obszar pięty i kostki, zwiększając uczucie komfortu całej stopy. Anatomiczna i wymienna wkładka z systemem Dry’n Air®, który zapewnia obieg powietrza w bucie dzięki specjalnie zaprojektowanemu układowi kanałów i otworów.

Duża wysokość wkładki powoduje prawidłowe ułożenie stopy i wysoki komfort. Wkładka perfumowana. EFEKT: wysoka oddychalność buta, suche i wypoczęte stopy. Podeszwa Air®Tech + tpu-skin® przeciw zmęczeniu stóp z efektem amortyzacji jest to unikatowa i opatentowana technologia , która ogranicza twardość i grubość podeszwy zewnętrznej, dzięki czemu oferuje wysoką antypoślizgowość, a jest lżejsza i węższa od innych produktów na rynku. EFEKT: więcej elastyczności, amortyzacji, lekkość, wyższy komfort.

Użyta niemetalowa wkładka antyprzebiciowa Kewlarowa Fresh’n Flex (gwóźdź 4,5mm – Siła 1100 N). pozwala na dużą elastyczność oraz lekkość. Zastosowany Slimp Cap opatentowany niemetalowy podnosek dzięki czemu uzyskujemy lżejsze obuwie. Dzięki ograniczonej grubości podnosek daje więcej miejsca na palce i waży 35% mniej niż standardowy podnosek kompozytowy. Wyposażony w dopasowaną taśmę ochronną, która zapobiega bolesnemu naciskowi na palce stóp. Dodatkowo , but jest dostępny również z ESD.
Dzięki użytym materiałom but jest ultra lekki i elastyczny oraz mocno oddychający.

Jeżeli potrzebowaliby Państwo dodatkowych odpowiedzi na pytania z zakresu doboru obuwia zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz