TARGI OCHRONY INDYWIDUALNEJ, BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

międzynarodowe targi bezpieczeństwa i higieny pracy

Targi A+A w Dusseldorfie to największe na świecie targi poświęcone wszystkim sektorom bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony pracowników w pracy, a także największa platforma dyskusyjna i miejsce prezentacji osiągnięć tej branży.  Pojawi się tam aż 1900 firm z 62 krajów.

Miło nam poinformować, że już od 17 do 20 października będziemy uczestniczyć właśnie w tym istotnym wydarzeniu. Dusseldorf, stanie się wtedy największym forum handlowym i informacyjnym w zakresie bezpieczeństwa, ochrony i zdrowia w pracy.

Od wielu lat przy współpracy z firmami o profilu inżynierskim, projektowym i technologicznym, dbamy o podniesienie kultury pracy i oczywiście o ochronę pracowników z zakresu bhp. Jako jedyni stawiamy na komfort podczas pracy w połączeniu z optymalizacją procesów. Nasi specjaliści dzięki udziale w licznych szkoleniach, a przede wszystkim opierając się na współpracy z licznymi sektorami w firmach potrafią dopasować najlepsze rozwiązania, dokładnie personalizowanie pod profil i potrzeby marki. Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa zależy nam na współpracy z pionierami, stąd też nasz udział w targach.

Życie i zdrowie pracowników jest dla wszystkich pracodawców i dla nas wartością nadrzędną, dlatego też kluczowym tematem na targach jest ochrona osobista z sektora bhp. Liderzy rynku zaprezentują międzynarodowej widowni najnowsze produkty i sprawdzone technologie dla ochrony od stóp do głów.

Jaki temat przewodni będzie towarzyszył nam podczas tego wydarzenia ? Jak mówi dyrektor targów Birgit Horn: „Zaprezentowana zostanie pełna gama produktów i usług w zakresie ochrony osobistej oraz wdrażania bezpiecznych i nieszkodliwych dla zdrowia form pracy. Jako że praktycznie wszystkie miejsca pracy przeszły już cyfryzację, naszym najważniejszym zagadnieniem w 2017 r. będzie ‚Przyszłość pracy’. W szczególności podczas targów A+A skupimy się na cyfryzacji środowiska pracy oraz na wpływie powiązanych procesów na warunki pracy, z naciskiem na znaczenie człowieka. Reprezentatywne badania pokazują, że większość pracowników uważa, że cyfryzacja ma wpływ na ich pracę, przekładając się na szerzej zakrojone monitorowanie i weryfikację. Pracownicy coraz częściej zgłaszają też większe obciążenie, rosnące nakłady pracy oraz coraz większe zapotrzebowanie na umiejętność jednoczesnego wykonywania wielu zadań.” Przyznajemy brzmi niezwykle interesująco!

Niezmiernie ważne jest również by minimalizować ryzyko w sytuacjach zagrożeń dlatego w A + A w odrębnym odcinku sekcji zostanie omówiona kwestia ochrony i zarządzania w sytuacjach kryzysowych. Oprócz zaprezentowania wielu produktów eksperci odpowiedzą na temat wymogów w zakresie polityki zdrowotnej, usług dotyczących substancji niebezpiecznych, ochrony przeciwpożarowej czy zarządzania katastrofami.
Niesamowite emocje towarzyszyć będą również podczas demonstracji „Bezpieczne ratowanie na wszystkich wysokościach”. Wydarzenie odbędzie się we współpracy z Federalną Agencją Pomocy Technicznej (THW) i niemieckim Stowarzyszeniem Ochrony Życia (DLRG). Korzystając z basenu do nurkowania i wspinaczki krytej na dachu, demonstracje będą miały charakter ratunkowy ofiar, wypadków w ekstremalnych sytuacjach, zarówno nad jak i pod wodą.

Dodatkowo aby czas spędzony na targach był przyjemny organizatorzy zapewnią pokaz mody na którym prezentowany będzie szeroki wachlarz odzieży roboczej jak i ubrań korporacyjnych.

Z wielką niecierpliwością czekamy na samo wydarzenie. Jeżeli jesteś zainteresowany spotkaniem z nami zadzwoń z chęcią porozmawiamy.
Zapraszamy do kontaktu: https://eng.pl/kontakt/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *