NCOFRADE

Rękawice ochronne

Opis

Rękawice bawełniane Mafepe NCOFRADE

W wielu firmach wymagane jest, by na każdym stanowisku pracy używać rękawic ochronnych. Specyfikacja i różnorodność wykonywanych zadań wymaga ochrony dłoni przez specjalistyczne rękawice, jak i ich prostej budowy. Rękawice bawełniane Mafepe NCOFRADE mają zarówno za zadanie chronić ale także pomagać i ułatwiać pracę. Niektóre stanowiska wymagają dokładności i precyzji np. jak działy kontroli jakości.  Dlatego rękawice firmy Mafepe model NCOFRADE nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Są bardzo lekkie, bardzo manualne (nie krępują ruchów dłoni, palców). Wykonano je z tkaniny bawełnianej i pokryto mikronakropieniem z PVC na części wewnętrznej dłoni. Dzięki czemu trzymane przedmioty nie wyślizgną się z dłoni, są bardzo przyczepne.

Rękawice Mafepe model Ncofrade sprawdzają się w pracach montażowych, instalacyjnych, drukarskich, przy pakowaniu, okablowaniu.

Ponad to rękawice te również znajdują zastosowanie w dziedzinie muzyki do grania na instrumentach perkusyjnych, bębny.

Perfekcyjna manualność to wyróżniająca cecha rękawic Mafepe, ponieważ rękawice idealnie przylegają do dłoni. Nie zapominajmy o stworzeniu pracownikowi bezpiecznego miejsca pracy, przez co jego praca będzie bardziej efektywna. Dbajmy o samopoczucie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ponieważ nie ma niż bardziej cennego niż ludzkie zdrowie i życie.

 

Parametry:

  • wykonane z tkaniny bawełnianej
  • dostępne w rozmiarach 7,8,9,10
  • wyposażone w wstawkę między palcami
  • Możliwość zakupu rękawic w wielopaku, w tym celu zapytaj sprzedawcę o szczegóły

 

Materiały dodatkowe:

Rękawice Mafepe model N COFRADE