Odzież robocza Hetman 255

UBRANIE ROBOCZE NA WYSOKIM POZIOMIE!

Przedstawiamy ubranie “HETMAN 255
w którym zastosowano jako nowość “SYSTEM AKTYWNE KOLANA

Zastosowanie nowej technologii Elastic Form w naszej odzieży roboczej ma za zadanie zwiększać swobodę poruszania się oraz poprawić wygodę i podnieść komfort pracy.

 

Opis

Kategoria ochronna: Kategoria I

Ubranie robocze Hetman 255 to wygodne i praktyczne ubranie, ponieważ posiada system aktywnych kolan oraz mnóstwo kieszeni. Bawełna w 35% oraz poliester 65% to podstawowy skład materiału z jakiego została wykonana odzież robocza. Grafitowo- czarny kolor ubrania sprawi, że nie będzie się brudzić i posłuży na dłużej.

Asortyment wzoru: bluza, spodnie ogrodniczki, spodnie do pasa oraz krótkie spodenki

Kolor: grafitowy z czarnymi wstawkami, nici pomarańczowe oraz wypustki z taśmy odblaskowej

Tkanina: bawełna 35% oraz poliester 65% o gramaturze 250g/m²
Temperatura prania: 60 °C, niska kurczliwość

Szwy: dwuigłowe, ryglowane

Bluza: zapinana na zamek, rygle w miejscach narażonych na rozerwanie, karczki bluzy oraz przy kieszeniach od strony zapięcia przodu bluzy. Patki i mankiety zapinane na napę, a także kontrastowe pomarańczowe  nici.

Spodnie ogrodniczki: dużo kieszeni w tym jedna wewnętrzna na zamek i calówka, rygle w miejscach narażonych na rozerwanie.  Szelki z doszytą gumą szelkową oraz lamówka odblaskowa na kolanach wszyta od góry, kontrastowe pomarańczowe nici Tytan, a także system aktywne kolana.

Spodnie do pasa: dziesięć kieszeni, w tym jedna bojówka z kieszenią na telefon komórkowy. Calówka ze szlufką na młotek, a także dodatkowe wzmocnienia spodni wraz z elementami odblaskowymi oraz potrójne szwy na nogawkach.

Rozmiarówka M-18

rozmiary ubrań roboczych

Rozmiarówka L-10

rozmiary ubrań roboczych