Obecnie prowadzimy projekty sektorach

SEKTOR SPAWALNICZY

Praca spawacza należy do grupy wykonywanych prac z dużym narażeniem na działanie szkodników niebezpiecznych za czym idzie narażenie zdrowia spawaczy, dlatego też w swojej ofercie posiadamy szereg produktów. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że odpowiedni dobór środków ochrony indywidualnej związany z metodą spawania oraz rodzajem stosowanego materiału pozawala na zabezpieczenie pracownika przed wszelkimi urazami. Obecnie, w przemyśle najczęściej bazuje się na metodach MIG, MAG oraz TIG. Do każdej z metod precyzyjnie dobrane ŚOI to klucz i zarazem gwarancja skutecznej ochrony.

Podczas pracy najistotniejsze spawacza są:
– odzież ochronna – tworzy swego rodzaju barierę chroniącą przed oparzeniami ciała czy naświetleniem przez promieniowanie
– środki ochrony słuchu i układu oddechowego – chroniące przed nadmiernym hałasem oraz dymem i pyłem spawalniczym

PROPONOWANE PRODUKTY


SEKTOR METALURGICZNY

Jako wieloletni partner firm przemysłu metalurgicznego stawiamy sobie za cel, by optymalnie i komfortowo wyposażyć pracownika do każdej pracy i chronić go w jej trakcie. Analizujemy potrzeby i dobieramy funkcjonalną odzież ochronną, robocza jak i rękawice, obuwie czy okulary. Ustal z naszym doradcą jakie są potrzeby w Twojej firmie i zapoznaj się z precyzyjnie dobraną ofertą artykułów i rozwiązań.

PROPONOWANE PRODUKTY


SEKTOR BUDOWLANY

Doskonale wiemy, że zanim środki ochrony indywidualnej zostaną dobrane konieczna jest: ocena ryzyka zawodowego stopniem zagrożenia na danym stanowisku pracy, równie istotny jest rodzaj wykonywanej pracy czy cechy konkretnego stanowiska pracy. Nasi konsultanci i doradcy potrafią precyzyjnie odpowiedzieć na potrzebny firmy budowlanej. Przy każdym projekcie bierzemy pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo pracownika. Nie pracujemy półśrodkami, bo doskonale wiemy, że wypadki w tej branży niosą za sobą konsekwencje zdrowotne często na całe życie.