DORADZTWO

doradztwo w bhp

Co jest dla nas najważniejsze?

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wsparciem w zakresie bhp. Dla nas najważniejsze jest aby zaleźć rozwiązanie na każdy napotkany problem jak również zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa pracowników na każdym stanowisku. Wiele lat doświadczenia pozwala nam na dobór personalizowanych rozwiązań po to by zoptymalizować jak największą liczbę procesów.

Analizujemy rynek i potrzeby

Obserwacja zmieniającego się rynku, współpraca z wiodącymi w Polce firmami z różnorodnych branż, przyglądanie się trudnościom z jakimi napotykają się nasi klienci na co dzień, pozwala nam precyzyjnie reagować na każdą zmianę i potrzeby. To co nas wyróżnia i czym na pewno możemy się pochwalić to indywidualne podejście do klienta. W zakładce OPINIE O NAS możecie Państwo sami zobaczyć jak dobrane produkty sprawdziły się w firmach.
Nasi konsultanci i doradcy przy każdej współpracy dokładnie analizują potrzeby,  to jakie i w jaki sposób dotychczas zostały użyte i dobrane produkty.

Współpracujemy ze światowymi producentami

Dzięki współpracy z markami takimi jak mafepe, univet, base czy robusta, jesteśmy w stanie zaprojektować produkt pod konkretne oczekiwania.

Wspieramy biznes na wielu poziomach

Pewnie dobrze wiesz, w jakich dziedzinach masz duże doświadczenie i obycie, a gdzie brakuje Ci idealnego produktu czy rozwiązania, prawda?
Zarówno w ujęciu długofalowym, strategicznym, jak i bardziej na poziomie taktycznym możesz liczyć na nasze wsparcie. Wierzymy, że nawiązując z nami współpracę osiągną Państwo rozwiązania jakich od dawna poszukują nowoczesne firmy.


Zestawy rękawic 3+1

Ze względu na różnicę w czasie w zużyciu rękawicy prawej i lewej zastosowaliśmy zestaw 3+1. Wprowadzenie kompletu 3+1, tj. 3 sztuki rękawicy LEWEJ i jednej rękawicy PRAWEJ lub sytuacja odwrotna jedna sztuka rękawicy LEWEJ i 3 sztuki rękawicy PRAWEJ, przyczyniło się do zmniejszenia zużycia rękawic w zakładach, co więcej zmniejszyła się liczba generowanych odpadów rękawic. Możliwość łączenia różnych zestawów rękawic, np. 3x rękawica lewa 16MFLK i 1x rękawica prawa 7LIMO, okazało się ogromna zaletą. Zastosowanie rękawicy spawalniczej dwoinowej na lewej ręce pozwoliło na bezpieczne trzymanie elementu spawanego, natomiast bardziej manualna rękawica na prawej ręce pozwoliła na efektywniejsze operowanie narzędziami.

Dodatkowe korzyści jakie zauważyli użytkownicy to zdecydowanie większy komfort pracy.  Finalnie wdrożenie w/w zestawów zmniejszyło koszt zakupu rękawic w firmach.


Automaty

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doradzamy klientom odnośnie nowych rozwiązań w temacie dystrybucji produktów BHP i narzędzi różnego rodzaju. Potrafimy dobrać odpowiednie urządzenia lub dzięki ścisłej współpracy z producentami, zaprojektować i wykonać urządzenie dostosowane do potrzeb klientów.

Najważniejszą rzeczą jaka istnieje w tego typu urządzeniach to nie sama maszyna lecz wiedza na temat oprogramowania i możliwości jakie daje, jesteśmy w stanie naszym klientom zaprogramować je tak aby spełniały wszystkie wymagania i założenia jakie klient sobie zażyczył.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: engomat.pl.