facebook-track

Najbardziej popularne
okulary UNIVET

Cztery półki cenowe i jakościowe

W dzisiejszym świecie ochrona wzroku staje się coraz ważniejszym elementem dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo. Firma UNIVET, znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony oczu, oferuje bogatą gamę okularów, dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań klientów.

W niniejszym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnym modelom producenta, podzielonym na cztery półki cenowo-jakościowe.

ROZWIĄZANIA EKONOMICZNE

W tym przedziale okulary służą do zaspokojenia podstawowych potrzeb klienta oraz dedykowane są również dla osób wizytujących.

Okulary z tego segmentu powinny być przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Ich konstrukcja musi być najbardziej uniwersalna ponieważ mają być jak najbardziej wszechstronne w zastosowaniu.

ROZWIĄZANIA PÓŁKI ŚREDNIEJ

W tym przedziale wymogi stawiane okularom ochronnym są wyższe niż w przypadku półki ekonomicznej. 

Ważne jest, aby dopasowanie ich do użytkownika umożliwiało komfortową pracę w długim okresie czasu. Właściwości niezaparowujące oraz podwyższona odporność na zarysowania to już standard w tej półce. Dobrze, aby modele w tej półce dostępne były w wielu wariantach soczewek.

ROZWIĄZANIA PÓŁKI WYŻSZEJ

W tym przedziale oczekiwania w stosunku do okularów ochronnych są jeszcze większe. 

Możliwość dopasowania okularów do konkretnych wymogów użytkownika to już standard. Produkty w tej półce muszą wyróżniać ponad przeciętnymi materiałami, większą trwałością, oraz dodatkowymi właściwościami wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo.

ROZWIĄZANIA PREMIUM

W tym przedziale znajdują się produkty z ponadprzeciętnymi właściwościami, zarówno pod kątem komfortu, wytrzymałości jak i zapewnianej ochrony.

Najwyższa jakość materiałów oaz najlepsze, najbardziej innowacyjne technologie producenta to nieodłączne cechy jakie powinny posiadać te modele.