Robusta MARTA ORTEGA

Opis

Obuwie Robusta model MARTA ORTEGA

Marta Ortega jest profesjonalnym graczem w padel – jest to kombinacja tenisa i squasha a rywalizacja odbywa się wewnątrz zamkniętego kortu. Jest również w najlepszej 4 kobiet grających w ten sport na świecie. W 2017 roku udało jej się wygrać dwa turnieje na światowej trasie oraz zdobyć drugie miejsce w finale mistrzów.

Całe swoje życie dedykuje temu sportowi, do tej pory wygrała czołowe krajowe i międzynarodowe turnieje. Jej ambicja, skromność, otwartość i pragnienie rozwijają się z dnia na dzień, dzięki czemu stała się światową gwiazdą w jej sporcie. Marta używa wkładki AYR Preventia do treningów i zawodów, pomaga jej to w zapobieganiu ewentualnych urazów i redukuje zmęczenie mięśni.

Przedstawiamy półbuty ochronne sygnowane jej imieniem i nazwiskiem. Buty zawierają podeszwę antyelektrostatyczna, która rozprasza ładunki elektrostatyczne generowane przez ruch i aktywność. Pięta absorpcyjna to miękkie podparcie w pięcie, które zapobiega przemęczeniu oraz urazom stawów.  Wierzch obuwia jest hydrofobowy – czyli odpycha cząsteczki wody. Dostępne warianty S2 CI SRC lub S3 CI SRC.

Obuwie w wariancie S3 posiada wkładkę antyprzebiciową, która dodatkowo zabezpiecza stopę, nie pozwala przebić się przedmiotom przez podeszwę (>1100N). SRC oznacza odporność obuwia na poślizg na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu oraz podłożu stalowym pokrytym glicerolem. Oznaczenie CI – czyli izolacja stopy przed przenikaniem zimna od podeszwy.