Robusta Margarita Fuentes-Pila 800

Opis

Margarita Fuentes-Pila to lekkoatletka, ambasador marki Robusta. Całe swoje życie dedykuje bieganiu. Ponad 15 lat wysiłku w tym kierunku połączone z dyscyplina i wyrzeczeniami. Codziennie rano wstaje i trenuje godzinami aby osiągnąć wyznaczone wcześniej cele. Jej główną próbą był średni dystans – 800m – obecnie próbuje swoich sił na innych dystansach 1500 i 3000m z przeszkodami. Margarita to profesjonalistka a buty to jej najważniejsze narzędzie pracy.

Półbuty ochronne sygnowane jej imieniem i nazwiskiem, stanowią połączenie ochrony i wygody. Pięta absorpcyjna to miękkie podparcie w pięcie, które zapobiega przemęczeniu oraz urazom stawów. Buty zawierają podeszwę antyelektrostatyczna, która rozprasza ładunki elektrostatyczne generowane przez ruch i aktywność. Wierzch obuwia jest hydrofobowy – czyli odpycha cząsteczki wody. Dostępne warianty S2 CI SRC lub S3 CI SRC.

SRC to odporność obuwia na poślizg na podłożu stalowym pokrytym glicerolem oraz na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu. Obuwie w wariancie S3 posiada wkładkę antyprzebiciową, która dodatkowo zabezpiecza stopę  – nie pozwala przebić się przedmiotom przez podeszwę (>1100N). Oznaczenie CI – czyli izolacja stopy przed przenikaniem zimna od spodu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Robusta Margarita Fuentes-Pila 800”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *