Robusta MARGARITA FUENTES-PILA 3.000

Opis

Obuwie Robusta model MARGARITA FUENTES-PILA 3.000

Margarita Fuentes-Pila

Margarita Fuentes-Pila to lekkoatletka, która całe swoje życie dedykuje bieganiu. Wstaje codziennie rano po to aby trenować godzinami i zaliczać kolejne cele wyznaczone wcześniej. Margarita to profesjonalistka w swojej dziedzinie i buty to jej najlepsze narzędzie pracy.

Półbuty ochronne, chronią użytkownika przed urazem, do którego może dojść podczas pracy. Obuwie zawieraja podeszwę antyelektrostatyczna, która rozprasza ładunki elektrostatyczne generowane przez ruch i aktywność. Pięta absorpcyjna czyli miękkie podparcie w pięcie, zapobiega przemęczeniu oraz urazom stawów. Wierzch obuwia jest hydrofobowy – czyli odpychający cząsteczki wody. Dostępne warianty S2 CI SRC lub S3 CI SRC.

Oznaczenie CI – czyli izolacja stopy przed przenikaniem zimna od spodu. SRC to odporność obuwia na poślizg na podłożu stalowym pokrytym glicerolem oraz na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu. Obuwie w wariancie S3 posiada wkładkę antyprzebiciową, która dodatkowo zabezpiecza stopę  – nie pozwala przebić się przedmiotom przez podeszwę (>1100N).