Robusta Margarita Fuentes-Pila 1500

Opis

Obuwie Robusta model MARGARITA FUENTES-PILA 1.500

Margarita Fuentes-Pila to lekkoatletka, która całe swoje życie dedykuje bieganiu. Ponad 15 lat wysiłku w tym kierunku połączone z dyscyplina i wyrzeczeniami. Jej główną próbą był średni dystans – 800m – obecnie próbuje swoich sił na innych dystansach 1500 i 3000m z przeszkodami.

Półbuty ochronne sygnowane jej imieniem i nazwiskiem, stanowią połączenie ochrony i wygody. Buty zawierają podeszwę antyelektrostatyczna, która rozprasza ładunki elektrostatyczne generowane przez ruch i aktywność. Wierzch obuwia jest hydrofobowy – czyli odpycha cząsteczki wody. Pięta absorpcyjna to miękkie podparcie w pięcie, które zapobiega przemęczeniu oraz urazom stawów. Dostępne warianty S2 CI SRC lub S3 CI SRC.

Obuwie w wariancie S3 posiada wkładkę antyprzebiciową, która dodatkowo zabezpiecza stopę  – nie pozwala przebić się przedmiotom przez podeszwę (>1100N). Oznaczenie CI – czyli izolacja stopy przed przenikaniem zimna od spodu. SRC to odporność obuwia na poślizg na podłożu stalowym pokrytym glicerolem oraz na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Robusta Margarita Fuentes-Pila 1500”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *